Yeter artık bıktım bu kızdan. Yardım eder misiniz?

Merhaba, benim hayatım açısından cidden çok önemli bir mesele. Lütfen, yardım edin. Siteye de içimi dökmek için üye oldum. Olay bir karmaşık gelebilir diye maddeler halinde yazacağım problemleri.
Ben Selma.19 yaşındayım. Yaşıtım, hayatımın beraber geçtiği 13 yıllık bir arkadaşım var Jülide diye. Her şeyimizi beraber yapıyorduk. Birlikte kilo verdik, birlikte kutlamalar yaptık, birlikte ödevler yaptık hatta birlikte aynı evde kaldık. Çok yakın (dık.) Ama Jülide değişti. Karakter açısından en çok ta.
1. Bir arkadaşım benimle buluşmayı çok istedi ve buluştuk. J'yi çağırmadımız için arkadaşlığımızı bitirdi ve özür dileyen ben oldum.(Onun dışında başkasıyla buluşunca darılıyor, trip atıyor ama ben o başkasıyla buluşunca hiçbir şey demem.)
2. Eski sevgilimle yakın arkadaş oldu, oysa ben onun arasının iyi olmadığı arkadaşlarımı hayatımdan çıkarmıştım.
3. Hasta olduğumu söylediğim halde beni spora çağırdı, hastaneye gideceğim dedim, yalancı dedi. Benimle bir daha konuşma dedi, hakaretler etti suçladı. Wp'den engelledi. Ben de karşılık verdim çünkü çok doldum.(bugün oldu bu)
4. Ben Odtü'yü yazdım, o da çok istiyordu. Ama Sakarya üni'ye yetiyor puanı. Benim o okula gitmemi ölesiye kıskanıyor, orası benim de hakkım, o okulu sana ben aşıladım, benden özendin diyor yahu? Çocuk gibi. Aptal şey.
Yollarımız da ayrılıyor gibi bir şey, bu kız hayatımı kısıtlıyor gibi geliyor. Napmam lazım çıkartayım mı hayatımdan? Bıktım artık sessiz kalmaktan kıyamamaktan :/

Güncellemeler:
Güncel lütfen

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gibi mi geliyor. Ne gibisi resmen hayatını kısıtlıyor. Hepimizin belli yaş dönemlerinde kankaları , çok iyi anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımız oldu. Yalnız yaş ilerledikçe fikirler , huylar öyle bir değişiyorki. Sizde de değişim oluyor. Zaten anladığım kadarıyla kıskanç bir kızmış. Bu tuz biber ekmiş olaylara. Anlayış ve mütevazilik sıfır Jülide de. Hiç sıkıntı yapma ve benim yaptığımı yap. Kopar ilişkini.
    İnsanlar seni değil sen insanları arkadaşın olarak hayatına kat. Benden sana bir öğüt abicim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Derhal arkadaşlığını bitir. Daha fazla dertleşmek istersen de yazabilirsin bana. Kızın kişiliği yeterince az.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Bir ara yazarım çok ihtiyacım var.

• Bu bir kere olmadı her ay oluyor bazen ayda iki kere usandım artık sıktı hep aynı mevzular. kıskançlık trip suçlama iftira bıktım

• Bir olay ve bir kişi ile demiştim , yanında durman hata.

Erkekler Ne Diyor 8

• Çıkart tabi, bu zamana kadar iyi taşımışsın onu. Böyle hasta tiplere neden yer verirsiniz ki hayatınızda?

0|0
    0|0
  • çıkar çıkar ben gıck oldum gece gece bu ne kıskanclıktır benımde boyle bıarkadasım var Şu an hıc gorusmuyoruz bıle kurtuldum cok mutluyum

0|0
    0|0
  • afedersiniz de siz kızlarda şu yapışık ikizlik fantezisi eninde sonunda bokunu çıkartıyor. hayatının her anına dahil edersen hayatının her anının içine s.. çar. şu cıvıklığa bir son verin adam gibi arkadaşlık yapın birbirinizle

0|0
    0|0
    • İstemiyorum çıksın gitsin gözüm görmesin istiyorum o insanlık dostluk ne demek bilmiyor

• Yapıcam yapıcam :)

• haydi kazan mübarek olsun :)

• yol ver

0|0
    0|0
    • Hayatımda bir engel görmeye başladım onu.

• Çocuk mu büyüteceksin? Tabiki de çıkar.

0|0
    0|0
  • sktirsin gitsin

0|0
    0|0
    • Eskiden küstüğümüzd üzüntüden ağlardım içime öküz otururdu. Barışana kadar da depresif ruh haliyle ortalıkta gezerdim
      Ama artık boşveriyorum. Lütfen ne yapayım salayım s. gitsin mi

• Bu julide ankaradami yasiuor

0|0
    0|0
  • Olum bu kız lez olup sana aşık olmasın?

0|0
    0|0
    • Biseksüel o. Ama bana aşık değil, arkadaşımla çıkıp duruyor

• Olabilir manyak kanser midir nedir

• Kanka bence bu kız seni arzuluyor demedi deme bak vallahi

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle hayatından çıkarmalısın. Bu birlikte yaptığınız şeyleri de bence sadece kendisi için yaptı. Seni sadece yanında tutmuş. Çıkar haytından gitsin. Bunlar hasetinden kuduz köpek gibi kudururlar. Bir an önce çıkarmalısın bence hayatından

0|0
    0|0
  • Çıkar tabi ki soru mu bu? Hem ne güzel üniversiteye de gidecekmişsin.

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin ya biri gelir biri gider

0|0
    0|0
  • Çıkar tabi ya ne o öyle sevgili tribi atan arkadaşdan nefret ederim

0|0
    0|0
    • Haklısın hayatımı zorlaştırıyor hep

Yükleniyor...