Yeter artık bıktım bu kızdan. Yardım eder misiniz?

Merhaba, benim hayatım açısından cidden çok önemli bir mesele. Lütfen, yardım edin. Siteye de içimi dökmek için üye oldum. Olay bir karmaşık gelebilir diye maddeler halinde yazacağım problemleri.
Ben Selma.19 yaşındayım. Yaşıtım, hayatımın beraber geçtiği 13 yıllık bir arkadaşım var Jülide diye. Her şeyimizi beraber yapıyorduk. Birlikte kilo verdik, birlikte kutlamalar yaptık, birlikte ödevler yaptık hatta birlikte aynı evde kaldık. Çok yakın (dık.) Ama Jülide değişti. Karakter açısından en çok ta.
1. Bir arkadaşım benimle buluşmayı çok istedi ve buluştuk. J'yi çağırmadımız için arkadaşlığımızı bitirdi ve özür dileyen ben oldum.(Onun dışında başkasıyla buluşunca darılıyor, trip atıyor ama ben o başkasıyla buluşunca hiçbir şey demem.)
2. Eski sevgilimle yakın arkadaş oldu, oysa ben onun arasının iyi olmadığı arkadaşlarımı hayatımdan çıkarmıştım.
3. Hasta olduğumu söylediğim halde beni spora çağırdı, hastaneye gideceğim dedim, yalancı dedi. Benimle bir daha konuşma dedi, hakaretler etti suçladı. Wp'den engelledi. Ben de karşılık verdim çünkü çok doldum.(bugün oldu bu)
4. Ben Odtü'yü yazdım, o da çok istiyordu. Ama Sakarya üni'ye yetiyor puanı. Benim o okula gitmemi ölesiye kıskanıyor, orası benim de hakkım, o okulu sana ben aşıladım, benden özendin diyor yahu? Çocuk gibi. Aptal şey.
Yollarımız da ayrılıyor gibi bir şey, bu kız hayatımı kısıtlıyor gibi geliyor. Napmam lazım çıkartayım mı hayatımdan? Bıktım artık sessiz kalmaktan kıyamamaktan :/

Güncellemeler:
Güncel lütfen

0|0
59

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...