Hiçbir Şey Yapmak İstemiyorum. Herşeyden Bıktım Yoruldum Kimseyi Çekemiyorum. Bir Akıl Verin Yardım Edin Lütfen?

13 Yaşından beri 6 yıldır eşek gibi çalışıyorum kendi işimiz ama artık bıktım yoruldum.. Babamın eski kafalığı yüzünden cahil kaldım. Şirket sahibiyiz ama işçi yerine ben çalışıyorum herşeye ben koşturuyorum kendimi bir türlü geliştiremedim işçi gibi büyüdüm.. Mesleğimden yaptığım işten insanlardan hayatımda ne varsa herşeyden herkesten bıktım yoruldum. Sadece iş değil bir sürü sorun var. 2 Senedir içimi yakan karşılıksız bir aşk var. Aşktan yana şansım yok paradan işten yana şansım yok. Dostluk zaten yalan kime güvensek vuruyor.. Yaşamak için bir nedenim yok kendi kendime yetemiyorum.. Bu gidişle ya kafayı yicem Ya birine zarar verecem ya da kendime zarar verecem kafam çok dolu ve sıkıntılı... Sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Asosyallik sadece bilgisayar başında olmakla olmuyor sende bir asosyalsin sosyalleşmelisin mutlaka boş olduğun bir günde olsa vardır sıkılmamak için çevre edinmen gerek arkadaş ortamı vs.

0|1
    0|0
    • İşimden dolayı bir şey yapamıyorum en ufak bir kaçamakta pederden laf işitiyorum. Bir tek pazar günüm var kuzenim arkadaşlarım o gününde yarısını yatarak geçiriyorlar akşamada sadece çıkıp bir yerde birşeyler içmek kalıyor. Sadece sosyalleşmekle değil hayatımın yönünü değiştirerek belki birşeyleri başarabilirim bunun içinde imkan yok maalesef.

• İmkan olsa daha iyi olabilirdi ama bu şekildede birşeyler yapabilirsin ama şunu söyleyim şu an yaptığın işi sevmiyorsan daha fazla kendini zorlama

• Zorlamayimde ne yapim başka imkanım yok durumumuz var ama pederin eski kafalığı yüzünden birşeyler değişmiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum okumuyosan kendini eğitime ver ve sosyalleş yeni arkadaşlar edin spor yap falan yeni aktiviteler bul kendine. Eğer çalıştığın için bunların hiç birini yapamıyosan babanla konuş anlat durumu yardımcı olsun.

0|1
    0|0
    • Eski kafa anlamıyor işte.. Durumumuz var çok şükür kendime göre istediğim bir iş var onun için kendi gözetiminde ufak bir bütçe istiyorum hiç bir şekilde imkan vermiyor sadece işçi gibi çalışıyorum

• Çok denedimde maalesef bir şeylerin değişeceği yok şaştım kaldım psikoloğa gitmeyi düşünüyorum bir yardımı olurmuki kafam çok dolu sürekli düşünceler sıkıntılar

• Yani illa ki faydası olur kardeşim git istersen bir dene

Yükleniyor...