'Kadın' kelimesi size ney ifade ediyor?

Bazı erkekler için bundan ibaret:

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen oluyor basıma erkeklik ateşi vuruyor kadınların ataklarına kapanasim geliyor an bir bayan koluma bitsin nikahı basarim ama bir kadın ne bilim elde edemediği de ki bu her kadın degil istediğin kadını nefret başlıyor can acısı başlıyor sadece para hırsı buruyor beni diyor ki şeytan kazan parayı yat istediğin kadinla. Bazen bir eskorta gidiyorum o vucudu gorunce ayakalrina kapatıyorum dediğim kelime. Niye böylesine Niye lutfen gel evlen snra yatiyorum sarioiyorum. Aynı şey iki gün sonra yine ama o zaman param olmuyor işte kadın neden ki? Bilmem?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 şekilde tanımlanır. kadın erkeğe göre nedir, kadın kadına göre nedir.
    kadın kadına göre ana, eş, çalışan bir emekçi, bazen bir sırdaş, bazen de aldatılıp dayak yiyen bir zavallı, kimi zaman deli kimi zaman dahidir. kadın hep varolma mücadelesi verendir. kadın kadın olmk isteyendir seks objesi değil, üzerinden para kazanılan değil para için emek vermek isteyendir. kadın anlaşılmayı isteyerek anlayanla bir hayat sürmek isteyendir. dünyanın en kolayıdır, karmaşıktır, anahtar kelimeyi bulduğunda kadın çözülüverendir.
    kadın kadındır...

0|1
    0|1
    • Vallahi erkek olmama rağmen aklımdakileri yeterli edebi güçle aktarmışsınız elinize sağlık.

Erkekler Ne Diyor 20

• Kadın, yaşam, özgürlük.
    Jin, jiyan, azadi.

2|0
    0|1
  • Kadınlar insandır, erkekler insanoğlu.

1|0
    0|0
  • Resimde olandan kat be kat fazlasını yani öyle mi kaç şey sayarsam eksik kalır gibi net bir şekilde anlatamam sanki yaşamı veya yaşamın döngüsünü dengesini ifade eder sanırım o olmazsa döngü bozulur denge kayar anlamlı olmaz o olmazsa eksiklik olur sanırım

0|0
    0|0
  • kadın kelimesi benim için karşı cinsi ifade ediyor aklıma başka bir şey gelmiyor :D

0|0
    1|0
  • aklıma uzun elbise giymiş seksiy bacağı olan hoş kokulu olgun bir bayan geliyor :s niye böyle ki acaba?

0|0
    0|0
  • Bir şey ifade etmiyor, altı üstü karşı cins.

0|0
    0|0
  • Yatağı unutmuşsun

0|0
    1|0
  • Bir ayagi bosta kalmis. Olmamis o.

0|0
    1|0
  • Kağıt üzerinde erkeklerle eşit haklara sahip, ama gerçek yaşamda hep erkeklerden önde ve daha fazla hakka sahip olan fakat ona sorduğun zaman hiç bir hakkı olmayan, hakları elinden alınmış ve ezilen bireye kadın denir. :)

0|0
    0|0
  • Çok konuşan bir insan

0|0
    0|0
  • Mutluluk hayata anlam katan

0|0
    0|0
  • Kelly spronk benim için

0|0
    0|0
  • Emekçi

0|0
    0|0
  • tutkusu ile bağlar nutku.
    aşkı ile savurur bulutu.
    herzaman var eder umudu.
    kadın denince akla gelen buydu. ŞİİR'Dİ.. Keşke tüm kadınlar şiir gibi olsa.

0|0
    0|0
  • kutsal varlıktır, değerini bilene.

0|0
    0|0
  • helal olsun ıste kadın budur

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle Kutsallık ifade ediyor...

0|0
    0|0
  • KADIN YERİNE BAYAN

0|0
    0|0
    • kız ve bayan kelimeleri eril-dişil'e karşılık gelen, doğal-biyolojik tanımlamalar değil de söylemsel tanımlamalar olduğundan dolayı kadın kelimesi feminist söylemde kabul görür ki bence de doğrusu budur.

• kadın eşdir kadın anne dir kardeş dir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek cinsinin karşısı

0|0
    0|1
  • İnsan

0|0
    0|1
  • Gelecegin anne adayi

0|0
    0|1
  • Kendi ayaklarının üzerinde durabilen, (en azından durması gereken) ve erkeklerle eşit olan bir varlık olarak görüyorum.. Fotoğrafada katılıyorum, çok ciddi bir sorun

0|0
    0|1
  • Birde ticari mal gozuylede bakarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...