Arkadaşlarım beni buluşmaya çağirmadı.. tepkimi nasil belli edebilirim?

Bir grup kiz arkadasim var hep beraber buluşunca seni de caģırırız dediler bugun snap atmis hepsi görünce çok üzüldum alakasiz bir kiz daha gelmjş arabada yer yok diye cagirmadilar buyuk ihtimal ama cok icerlendim tepkimi nasi belli edebilirim?

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• İyi eğlenceler! Diye yaz. Adam olan döner açıklama yapar af diler. Öyleyse affet takmazlarsa bir dönem görüşme pampa

0|0
    0|0
    • Tam da oyle yazdım

• İyi yapmışsın. İnsanların laflarına göre plan yapma ben eskiden herkezin söylediği sözlere kendim vermişim gibi inanırdım çünkü ağzımdan söz çıkıyırsa onu yaparım. Baktım ki senin gibi sinirleniyorum olay onlara bağlı olduğum değil madem çağırmıyacaksın neden mal yerine koyuyor yalan söylüyorsun falan gibi şeylerdi. Söyleyincede abuk subuk konusup daha çok csnımı sıkıuorlardı. Şimdi biri bişey deyince yalandan aa super deyip gelen diğer tekliflerrde açılıyorum. Mesela arkadaşım yarın işten sonra arıycam diyor ben tamam dçyorum ama gün içerisinde yapacağım başka aktaviteler görüşmeler ortaya çıkıyorsa e n çok hoşlandığımı yapıp kalanlara bahaneler üretiyorum. Doğru değil ama artık üzülmüyorum bu konulara üzülmektense üzmek daha iyi

En İyi Kız Görüşü

• Onlarla samimi iliskini keseceksin seni umursamayani sende umursamayacaksin sana 1 adım gelene sen 10 adım gitmeyeceksin boşver yalnız kal ama bu dediklerimi yap. Onlar nasılsa sende öyle olmalisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Belli etme. Hiç bişey olmamış gibi davran. Eğer niyetleri kötüyse bu onları daha çok kızdırır. Eğer niyetleri iyi ise aran bozulmamış olur.

0|0
    0|0
  • Sen hala arkadaş mı diyorsun onlara? Tepkini açık açık söyle ve ver yolu gitsin öyle insanlardan arkadaş markadaş olmaz.

0|0
    0|0
    • Ben onlaijn siniftan degildim hep bir geri planda kaldim ama cagiririz diyip de cagirmamalari

• E o zaman sıkma kardeş canını boş ver insanlar böyle işte daha bu ne ki neler göreceksin neler sana en yakın arkadaşlarımdan yediğim kazıkları anlatsam şükür namazı kılarsın. İnsanlara önem verme kendi kendine yete bil kimseyi önemsemezsen çok değere binersin başka arkadaşlar edin.

• işleri düştüğünde gelirler merak etme. sende müsait değlim dersin.

0|0
    0|0
  • boşver takma biraz ara ver onlarla konuşmaya anlarlar..

0|0
    0|0
    • Zaten surekli konusmuyoruz ama madem cagirmayacaklar bana niye diyolar her seyden dislaniyo gibi hissediyorum zoruma gidiyo

• boşver sende anlamış oldun nasıl insanlar olduklarını...

• tepki vermek zorunda mısın :) neden canını sıkıyorsun ki, akışına bırak gitsin

0|0
    0|0
  • Sen de bir yere git ve onları çağırma.

0|0
    0|0
  • Lan ayıp ediyorsun bende motor var bende seni götürüyim onların gittiği yere hava atarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• arkadaşın degillermis demekki yanlarinda istememisler seni

1|0
    0|0
  • Daha da konuşma çağırmak isteseler çağırırlardı merak etme

1|0
    0|0
  • Başka arkadaş çevresi edin.
    Demek okadar samimi götmüyorlar seni

0|0
    0|0
    • Nasil edinicem deniyorum haklisin

• Arabada yer yok diye cagirmamazlik olmaz ki tepkini koymak istiyosan onlar sana mesaj atmadan atma. baska kiz arkadaslarin yok mu onlarla gez snap at onlarda gorsun kiskansin

1|0
    0|0
  • Mesafe koy

0|0
    0|1
  • Konuşma.

0|0
    0|0
  • Gizlice sizi çağırmama fikrinin kimden çıktığını öğrenin. Bir bulusma ayarlayın ve o yosmayı çağırmayın.

0|0
    0|0
    • Yeni bir kiz gelmis aralarina o yuzden de arabada yer kalmamis sanirim

• Yeni gelen kişiyi size tercih ediyorlarsa olaysız uzaklaşın derim.

• Bahaneye bak sen mesafeni koy hiç konuşma

0|0
    0|0
  • Sessiz kalarak mesaj attıklarında geç cevap vererek veya cevap vermeyerek

0|0
    0|0
  • Suskun kal hiç bir şekilde iletişime geçme

0|0
    0|0
  • Ne önemi var ki

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşmıssınız de acık acık

0|0
    0|0
  • Semde baska arkadaslarinla etkinlik yap. Snap at. Sende onlara yer yok diye cevap veririsin

0|0
    0|0
    • Sanmiyorum umursadiklarini hep boyle yapiyolar

• Sende onlari umursama kuzum

Yükleniyor...