14 milyon dolar çalan bu adama ne gibi ceza vermek isterdiniz veya verir miydiniz?

14 milyon dolar çalan bu adama ne gibi ceza vermek isterdiniz veya verir miydiniz ?

1|1
27|20

En İyi Kız Görüşü

• teknik olarak olması gerekeni yapmış. Milletten çalınırken sıkıntı yok ama millet çalarken ceza var.

2|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu sormak istiyorum. Çoğu kişi "helal olsun" falan demiş ya o bankaların birinde sizin hesabınız olsaydı? Ve banka size çalınan para ile ilgili bir ödeme yapmasaydı? O zaman da "helal olsun" diyebilecek miydiniz?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Bu adam bu kadar zeki ise, bırak yaşasın. Bundan sonra en iyi dostum olurdu bu herif jksdf ceza verenler gerizekalıdır

0|1
    0|0
  • Ben hukuk okuyorum hakim olsam ceza verirdim sonuçta o paralar kimin parası bilinmiyor ve gönülleri dışında olan bir iyilik.

0|2
    0|0
    • O kişileri ilgilendirmez banka paralarını vermek zorunda

• Bu yüzdn işsiz kalan bankacılar olabilir sonuçta birilerinin zararına

• Yok ben öyle düşünmüyorum sizlere bir düzeni koruma görevi veriliypr hukukçuların duruşlarını da beğeniyorum fakat sistem rezalet kokuşmuş bu tip adamlara ihtiyaç var haber doğru ise. En fazla banka sahibi 1 sene para kazanamaz ama süper lüks hayatına devam eder.

• Eline sağlık hemşerim derim

0|1
    0|0
  • Haram bir ise de helal olsun denmez ki ne desem bilemedim?

0|1
    0|0
  • Insan evladiymis... ama bunlara ömür boyu hapis verirler, katilleri, tecavüzcüleri delil yetersizliginden, iyi halden, bilmem neyden, saliverirler...

0|1
    0|0
  • Saygilar bizden.

0|1
    0|0
  • Vermezdim

0|1
    0|0
  • Aferin ona

0|1
    0|0
  • Cezayı hak etmiyor ya
    insanlık dersi bu, sadece yasal olmayan yollardan olmuş o kadar.

1|2
    0|0
  • Hakim olmak istiyprum aslında ama buna ceza vermezdim asdhfgh inşallah mülakata falan girerse bunu karşıma getirmezler

0|1
    0|0
  • eminim dağıtmıştır.

0|1
    0|0
  • Buna ceza olmaz ama yinede izinsiz bir şey olmak hoş değil :-)

0|1
    0|0
  • bence bu adam canım, tedavi olması gerek sdfjfgh

0|1
    0|0
  • Hoş helal olsun ohh

0|1
    0|0
  • tipinden dolayı ve yaptığı güzel harekketten dolayı affederdim çok masum la bu.. ceza mı verilir bu masum yaratığa :)

0|1
    0|0
  • Buna bisey yapılmaz ki tipe bak minnoşluk abidesi 😊

0|1
    0|0
  • ceza vermek istemezdim

0|1
    0|0
  • Robin Hood

0|1
    0|0
  • Yaptığı hem kötü hem iyi kötü insanların pis paralirini aldiysa kötü değil ama

0|1
    0|0
  • İşte masal kahramanımız Robin hood.

0|1
    0|0
  • Adam yardım etmiş yine yha, ceza vermeselermiş.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ya arafta kaldım

0|1
    0|0
  • Helal olsunn

0|1
    0|0
  • Modern Robin Hood

0|1
    0|0
  • Ceza değil de güzel bir ödül verilmeli :)

0|1
    0|0
  • Ona ceza verilir mi ya, çok doğru birşey yapmış işte. Zenginler çalınca bir b*k demiyorlar onlara ama başkalarına yardım etmek için çalırlarsa hemen ceza kilitliyolar ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• EEe? Aferin mi diyelim. Sevap mı işlemiş oldu şimdi.
    Paraya ihtiyacı olmayan ve bunu paylaşabilen adam daha tehlikelidir, diğer zengin insanlardan. Bir güç elde ettiği zaman durdurulması zordur.
    Konu nerden nereye geldi. Daha yakın zamanda başımıza gelenler buna güzel bir örnek.
    Siyonist bill gates de bağışlarda bulunuyor oraya buraya. Çok iyi adam mı :)

0|1
    0|0
  • kapitalizmin ihlali suçundan 30 yıl asgari ücretle çalışmaya mahkum edilebilir (!)

0|1
    0|0
  • Helal olsun.

0|1
    0|0
  • Robin hood hesabı.. ;)

Ama ne olursa olsun haram yoldan hayır işlenmez ;)

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Kimin parasıyla kime hayır dağıtıyor bu arkadaş? 14.000.000 Dolar daha harcayıp idam ettirmek istedim şu an.

0|1
    0|0
  • Kahrolsun kapitalizm.. Yaşasın böyle hırsızlar...

0|1
    0|0
  • Afrikalı yoksullardan da kapitalist güçler türlü oyunlarla o paraları geri topladıysa sadece bir para hareketliliği olmuştur

0|1
    0|0
  • devlet utansın. zenginler utansın. ceza falan yok.

0|1
    0|0
  • Cezai işlem uygulanmalı. Yaptığının iyi bir şey olduğunu mu sanıyorsunuz?

0|1
    0|0
  • Verilen ceza uygun bence düşünce doğru gidiş yolu yanlış

0|1
    0|0
  • Helal olsunnn reisss derimm adamın direk 4 harfiniii üzerine kazımışssın derim.

0|1
    0|0
  • sanırım ona ceza değil iş teklif edilmiş gibi
    bende öyle yapardım

0|1
    0|0
  • Suç Suçtur.. suç işleyip iyi bişey yapmış olması Suçsuz olması anlamına gelmez.. sonuçta bir HIRSIZ

0|1
    0|0
  • Bizim hırsızların bu adamdan öğreneceği çok şey var.

0|1
    0|0
  • Nasıl yaptığını öğrenir hemen işe koyulurum

0|1
    0|0
  • Tek kelimeyle HELAL OLSUN

0|1
    0|0
  • elini öpmek lazım su mübareğin :D

0|1
    0|0
  • ellerine sağlık. adamlara haklarını geri vermiş bence.

0|1
    0|0
  • onemli olan o parayla duble yol yapip yapmadigi yaptiysa helal yapmadiysa haram olur...

0|1
    0|0
Yükleniyor...