İnsanlar neden yalan söyleme ihtiyacı duyar? Sizin onlara cevabınız ya da sözünüz ne olur?

İnsanlar neden yalan söyleme ihtiyacı duyar? Sizin onlara cevabınız ya da sözünüz ne olur?
Dürüst cevaplar lütfen..
Benim sözüm bu olurdu..
"TurkishK"

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kimi zaman kolayına kaçar
    kimi zaman.. kendisini kandırır
    kimi zamanda artık saklamaya başladıgı şey yalanı dogurur ha bire

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Kişilik bozukluğu vardır

0|1
    1|0
  • Söylemediğin başka neler var. Dökül

0|1
    0|0
  • Cekirge bir sicrar, iki sicrar... gerisi malum zaten... yalanlara siginmak istemiyorsan, pisman olacagin seyler yapmayacaksin...

0|1
    0|0
  • Yalan söyleme sebebimiz, bence karşıdaki kişiden kaynaklanıyor. Bizler karşıda ki kişinin duymak istediğini söylüyoruz ee bu da herzaman dogru olmuyor yalana başvuruyoruz. Herkes birbirini olduğu gibi kabullense yalan söyleme durumunda kalinmaz.

0|1
    0|0
    • Ya olduğu gibi kabullenenler? Ve bunu bile bile ona söylenen yalan.

• Süper 👍 böyle devam #yalanahayır 😉 :)

• Hep beraber inş. :)

• Yalan söyleyen insana neden yalan söyledin diye sormam direk ilişkimi keserim dost olur sevgili olur fark etmez

0|1
    0|0
  • Biri var tanidigim her kelimesini dogrumu diye düsündürüyor. Alisilmis o ne yasadi bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Çünkü duyar. 😕

0|1
    0|0
  • Yalan söylediğini anladığım insana bir şey söylemem sessizlik ve uzaklaşmak en doğru cevap bence.

0|1
    0|0
    • Sonuç itibariyle, istisnalar hariç kimse yalanı hazmedemiyor.

• Yalan bu başka şeye benzemez, kimsenin hazmedebileceğini sanmıyorum. Yalan yalanı doğurur ve yalan söyleyen insandan her şey beklenir çünkü.

• Bana dürüst olsun başimin üstünde yeri olsun..

0|1
    0|0
  • İnsanız :))

0|1
    0|0
  • Karakteristik bir durum ben gelemiyorum yalana

0|1
    0|0
  • yaknız o söz çok fena

0|1
    0|0
  • Yalanlar degil mi zaten bize güveni unutturan?

0|1
    0|0
  • Çünkü başka numarası yoktur

0|1
    0|0
  • Işinn icinden çıkamayan aciz insanların kullandığı kendilerince cozum bulduklarini sandiklari icin

0|1
    0|0
  • çünkü acizler

0|1
    0|0
  • Hissediyorum yalanı

0|1
    0|0
  • Olmak istedikleri durumların aslında olmayacağını bildikleri için kendini kandırırlar..

0|1
    0|0
  • Yalan soyleyene değil de soyleyemeyene ifrit olurum. Hem yalancı hep beceriksiz duble gerizekali 😄

0|1
    0|0
  • Yalan söylemek doğru şeyin devamında olacaklardan kaynaklanıyor ve bu yüzden insanlar kısa yola basvuruyor yalan soylemeye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağzıma geleni söylerim, kasmaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • Aldanırım fakat aldatmam..
    Bir hayat için yalana tenezzül etmem..

#Vesselam

0|1
    1|0
Yükleniyor...