Kaybolmuş benliğinizi bulmaya ihtiyacınız var mı?

Boş bir bank da otursam saatlerce Kendimi kendime anlatsam biraz Yapamadığım hayallerimi düşünsem Kızgın üzgün yüreğime biraz teselli versem Yıllar nasıl da akıp geçti? Ve ben bu kadar nerede hata yaptım? Böyle boş bir bank da düşüneceğim çok şey var En çok da benim kaybolmuş benliğimi bulmaya ihtiyacım var

4|0
65|36

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş zamana üzülmek yerine bugünden başlayarak kendine gelmelisin bence. unutma ki dün için üzüldüğün bugün, yarın için üzüleceğin günün. yarınını kurtarmak için bugünden bişeyler yap keşke demek yerine yarının hayalini kur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O dedigini çok yaptım da maalesef benim yolum hep çıkmaz sokaklara giriyor. Belli başlı çözümler var elbette ama uygulamada sıkıntı var. O da yapamadığımdan değil ; dinen yasak olduğundan. Mesela bir işe girdiğim zaman benimle uğraşan mesai arkadaşlarım illaki oluyor. Çözüm basit, ver adamın eline zirai ilaçlı bir kola kurtuldun gittin. Ama bir insana kıymak... anlıyorsun degil mi? Veya param olmadığı için borçlu olduğum bakkal her fırsatta ödemeyi hatırlatıyor. Ben de biliyorum uyuşturucu satıp gençleri zehirlemeyi ama uyuşturucuyla gençlerin hayatını karartmak... ben de bilirim en kral yalanı söyleyip insanları kandırıp dolandırmayı ama insanların güvenini kaybetmek bir de üstüne türlü türlü beddualar yemek... Anlıyorsun degil mi? Şerefsizlerin en iyi şartlarda inançlı insanların ise rezil yaşadığı bu dünyada daha önce de dedigim gibi düşüncelerim hep çıkmaz yola giriyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 64

• Yapmak istedigim cogu seyi yaptim. Ancak daha cok planim var. Evet bu bank super. Eminim herkes burada vakit gecirmek ister.

1|1
    0|0
  • Vlla artık sinir oldum hep senin sorularını günün sorusu seçiyolar benimkini seçmiyolar :( Mızıkçılık yapma KS yönetimi! :D Şaka tabiki başarılarının devamını dilerim. Kaybolmuş benliğini bulman içinse tavsiyem ilk önce ne için kimin neden kayboldugunu bul sonra bir bakıcaksınki ordasın...

0|1
    0|0
  • varr

0|1
    0|0
  • Aynen bile bir manzarada bira icsem :)

0|1
    0|0
  • Kaybetmedim 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Henüz kaybolmadı

0|1
    0|0
  • başkalarına ayak uydurmaktan yoruldum bende... yazık heba ettiğim ve halada etmek zorunda olduğum senelere.. kendime ağlayacağım şimdi :/

0|1
    0|0
  • Kaybolmuş olsaydı arama ihtiyacı bulabilirdim

0|1
    0|0
  • Taş gibi kisiligim var bisi olmaz :D

0|1
    0|0
  • Bulunuyo mu öyle ya? Benimde ihtiyacım var da düşünmeye korkar oldum. Yardım!!!

0|1
    0|0
  • Kendimle bir ic pazarliga oturdum sayende ve sunu anladim. Benligim oldugu yerdeymis ve bana dedi ki ben asla kaybolmam sen istemedigin surece. İs bizde bitiyor gecmisini tehtit et ki geleceginden uzak dursun.

0|1
    0|0
  • hayir ama dusunmeye basladigimda hatalarimdan cok haketmedigim hayatin ortasinda suruklenmis oldugum gercegi beynimi yiyip bitiriyor ve bu dusuncelerden kurtulamiyorum, izin yok cunku.

0|1
    0|0
  • Hayır. Kayıp degilim ben

0|1
    0|0
  • Kimin yok ki

0|1
    2|0
  • Koltuğumda ben ve benliğim biraz daha şarap yudumluyor :) .

0|1
    1|0
  • Var fazlasıyla.
    Hiç kimseyi istemiyorum yanımda ailemi dahi.
    Yalnız kalmak istiyorum acılarımla benliğimle..

0|1
    0|0
  • çok uzağım kendime be zor olur

0|1
    0|0
  • Böyle bir yer bulursan banada haber et gelir iki özçekim yaparik 😀😀

0|1
    0|0
  • ihtiyacım var da üşeniyorum :s

0|1
    0|0
  • Kaybolan insan hissiz insan ve en kötüsü çaresiz insan işte sadece onlar eskisi gbi olamaz..

0|1
    0|0
  • Yapmak istediklerime cesaret edemiyorum.

0|1
    0|0
  • Benliğim kaybolsaydı bunu yapardım ama içimde duruyor gitmedi bir yere :/

1|1
    0|0
  • Benliğimi kaybetmedim de , birinde gönlüm kaldı.

0|1
    0|0
  • Kader çabaya aşıkmis herşey kendi elinde yani

0|1
    0|0
  • Hayır yok

0|1
    0|0
  • var...

0|1
    0|0
  • Bulunmaz :)

0|1
    0|0
  • bende şöyle hiç insanın olmadığı hiç de bir yerden çıkacak mı korkusu olmadan bir yerde oturmak istiyorum düşünmek ağlamak gülmek kendi kendime yaşamak istiyorum... bu insanlar yoruyor beni ve daha 19 yaşındayım

0|1
    0|0
  • Benliğimi kaybetme izin vermem.

0|1
    0|0
  • kaybolsa keşke hep benimle ağır geliyor

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    34

Erkekler Ne Diyor 35

• Var tabi.

0|1
    0|0
  • kendimi kaybettim bulamıyorum
    başka bir yönede gidemiyorum
    ne yapsam ne etsem beceremiyorum
    kaybolan bengilim dön bana geri:)

0|1
    0|0
  • Bizi zaman eskitmedi biz zamansız eskidik..
    Hayat hiçbir zaman yaşımla orantılı olmadı.. :)
    İnşallah şizofrenimdir ve bu gördüğüm herşey hayal ürünüdür.. :)

0|1
    0|0
  • hayır kanks

0|1
    0|0
  • herkesin beyni yanmış
    ben bulsam ne yazar?

0|1
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0
  • Bırak kayıp kalsın.

0|1
    0|0
  • Hiç kaybetmedim

0|1
    0|0
  • Benliğimi kaybetmeyen yok batılaşma çabasında olanlar bizden beter.

0|1
    1|0
  • Yok...

0|2
    0|0
  • Birisi beni bulsa keşke, kendi içimde kayboldum ben

0|1
    0|0
  • Hayallerim değilde sevdiklerim yaşarken yapamadıklarım beni ölüme götürüyor acayip vicdan azabı çekiyorum ölsem daha iyi.

0|1
    0|0
  • yokk

0|1
    0|0
  • Gezsin tozsun.
    Döner o

0|1
    0|0
  • Olmaz mı herkesin vardır :)

0|1
    0|0
  • Ah ulan ah

0|1
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0
  • Aynen tam benim kafadansin. Yillarim boşa geçti. Eskiye alamiyoruz zamani. Keşke demem keşke demeyelim. Keşke de iyi birşey yoktur. Bundan sonrasına bakmaliyiz. Basimizi iki elimize alip düşünmeliyiz

0|0
    0|0
  • Bu anlattığın şey beni ne kadar da çok animsatmiyor. ... bank a gerek yok bn her yerde her zaman düşünüyorum zaten ama bulamıyorum, galiba yalnız olmayacak

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Yokmuş o seni buluyomuş umudunu kaybetme yeter :)

0|1
    0|0
  • Benim beynim bu soruyu kaldırmadı kusura bakma.

0|1
    0|0
  • fazlasıyla var

0|1
    0|0
  • Ben hergece neler yasadigimi bir allah bir ben biliyorum.

0|1
    0|0
  • Benliğim ormanda top oynayan çocuğun kaybolması gibi kayboldu.

0|1
    0|0
  • Var evet

0|1
    0|0
  • her insan bundan dert yanar..

0|1
    0|0
  • Ben niye buluyorum. O beni bulsun

0|1
    0|0
  • Ulan tam beni anlatmışssınız