Merhaba, Ferrasini Satan Bilge kitabı ile ilgili düşünceleriniz neler?

Aynısını yapmak için nedenleriniz neler?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Okumadım. Etkileyici ve guzel mesajları olan bir kitapsa okuyabilirim.

0|0
    0|0
    • Gerçek öyküye dayanıyor.
      Milyoner bir avukatın, istediği hayatı yaşamak için yaptığı fedakarlıklar anlatılıyor.
      Tavsiye ediyorum.

• Otobiyografi tarzında o zaman. Okurum zamanım olunca :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilk okuduğumda pek gaza gelmiş, sözde bir iki plan çizmiştim. Hele adamın aniden genclesmesi, yaşadığı huzur vs çekici gelmişti. Ama sonra kitabı unuttum gitti. Yaşadığımız coğrafya sorunlarına bir kez daha kaptırdım.
    Güzel kitaptı, ama şu an manasız geliyor. 30umdan sonra tekrar okuyacağım bir kitap.

0|0
    0|0
    • Harika anlattmışssın :)
      Kitabı okuyunca adammın bilinçli olarak yaptıklarını ben bilinçsizce (tabi bu arada yaklaşık 2 yıldır başarılı insanları araştırıyor, onların kitaplarını okuyor, kendimi keşfediyorum) kendi dünyamda yaptım. Budist olmak niyetinde değilim :D Ama insana huzur ve cesarete yönelten bir kitap :)

• Bende o adamın diğer kitabı da var. Ermiş, Sörfçü ve Patron diye. Ama ben bunları enerjimin iyiden iyiye bitip de şöyle sıyırmaya başladığım 30lu yaşlara saklıyorum. Gerçi aynı yaştayız ama siz feyz aldım diyorsunuz, bu durumda yanlış yolda olan ben olabilirim :D

• Yanlış olda olduğunuzu düşünmüyorum.
      Sizi en iyi siz tanırsınız.
      Evet :), bende yazarın diğer kitaplarını kitapçıda fark ettim ama onlar ilgimi çekmiyor şimdilik.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...