Sizce sinirime nasıl hakim olabilirim?

Merhaba biz kocamla yazlikta kaliyorduk. Geçen ay annesi ayağını incittigi için ben baktım ona yazlikta kaldı. Bir hafta önce kocamin uzaktan akrabası olan bir aile hasta ziyaretine diye geldiler cantalarda mayolar sabahtan saat 9 da. O gece kalalim dediler bir şey demedim tabi kalın dedim. Geçen hafta cuma kayinvalidem geri evine döndü kocaminda pazartesi günü is başı yapacağı için son haftasiydi yani kocam ile başbaşa gecirecegim son hafta. Şimdi dün yine aradılar beni biz yarın geliyoruz pazara kadar kalicaz. Ben kocamla başbaşa kalmayi planlarken.. Siz olsanız sinirlenmezmisiz ben ne yapayım?

0|1
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür insanlardan inan bende nefret ederim sonuçta karı koca bişeklde tatildesnz vakit geçiriceksnz pat telefon " biz yarın geliyoruz pazara kadar kalicaz."bukadar yüzsüz olunmamlı insan bir sorar müsaitmsn gelelimmi diye.

0|0
    0|0
    • Ya soru bile sormadı ki direk dedi geliyoruz diye.

• alıcan sopayı vurucan beynine beynine bunların.

En İyi Kız Görüşü

• Okurken sinir oldum ya. Valla ben gelmeyin derim. Hem de sert bir dille. Hiç elalemle uğraşamam. Öyle bir cevap verirdim ki ben nasıl böyle bir şeye cüret edebildim diye düşünürdü.

0|0
    0|0
    • Bende yapardım da kaynanama ayıp olurdu onun yakını ya bir de. Oda kızdı ama bir şey diyemedi

Erkekler Ne Diyor 12

• Gelmeyin, daha sonra gelin de

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olsam, ya arkadaşlarımız gelecek 7 kişi o yüzden kalma konusunda sıkıntı olabilir, planıda çok önceden yaptık falan derdim.

0|0
    0|0
    • dememe fırsat kalmadı ki emri vakit yaptı resmen teyzeyide görmeye geliyoruz tekrar pazara kadar kalırız canım vs diye girişti

• Valla o anda kıvıracaktın, teyze gitti diye, artık geçmiş ne diyeyim. Ayrıca ben olsam bende çok sinir olurdum.

• evet sinirlenilecek bir durum ama madem sordun şöyle söyliyim her zaman sükut et Allahın dediği olur..

0|0
    0|0
  • uygun değiliz de kayın valide hasta kusura bakmayın de haklısın

0|0
    0|0
  • ne yaptıysam sinirlerime hakim olamadım mk yapım bu yapcak bişey yok kabul eden de böyle etsin

0|0
    0|0
  • Evlilik işleri zor

0|0
    0|0
  • buna kader derler bazen plan yapmazsin kimse gelmez

0|0
    0|0
  • Ya açık açık söyle böyle şey mi olur ben sinirlendim burda

0|0
    0|0
  • Bence gelmeyin de kocamla tatil yapıcam de

0|0
    0|0
  • Çok kotu olmuş bencee

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisin

0|0
    0|0
  • Kocanı kafala bir yere gidin iki günlük kaçın onlardan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Uygun degiliz de?

0|0
    0|0
  • Hukuk fakültesi okuyarak. Ha ha ha komik ben :/

0|0
    0|0
  • Kocanla konuş bir mazeret bulun. İnsanlara hayır diyememek büyük sorun

0|0
    0|0
    • Diyemiyor işte beni de bu sinir ediyor

• Çok haklısın sinirlenirdim😠😠

0|0
    0|0
  • Ben olsam kabul etmezdim sinirlenmekte haklısın

0|0
    0|0
  • Hukuk okuyup hakimlik sınavlarına girerek :) şaka bir yana gelene gelme demek hekeki büyüklere olmaz elbet sineye çekmeye bak

0|0
    0|0
  • Sana hizmet etmek zorunda değilim de.

0|0
    0|0
  • bir bahane bulsaydin o an hemen

0|0
    0|0
  • Abla çok haklısın valla rjwfjkd

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum ya. reddetseydin bir bahane uydurup. başka zaman gelin falan deseydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...