Benimle dünya turu yapmak istiyen varmı😄?

Hadi gelin dünya turuna çıkalım gidelim buralardan 🌎🌴🌱🍀☘🌲🌿🍃🌾🎋🇦🇫🇪🇬🇦🇽🇦🇱🇩🇿🇦🇸🇻🇮🇦🇩🇦🇴🇦🇮🇦🇶

🇦🇬🇬🇶🇦🇷🇦🇲🇦🇼🇦🇿🇪🇹🇦🇺🇧🇸🇧🇭🇧🇩🇧🇧🇧🇾🇧🇪🇧🇿🇧🇯🇧🇲🇧🇹🇧🇴🇧🇶🇧🇦🇧🇼🇧🇷🇻🇬🇮🇴🇧🇳🇧🇬🇧🇫🇧🇮🇨🇱🇨🇳🇨🇰🇨🇷🇨🇮🇨🇼🇩🇰🇩🇪🇩🇲🇩🇴🇩🇯🇪🇨🇸🇻🇪🇷🇪🇪🇪🇺🇫🇰🇫🇴🇫🇯🇫🇮🇫🇷🇬🇫🇵🇫🇹🇫🇬🇦🇬🇲🇬🇪🇬🇭🇬🇮🇬🇩🇬🇷🇬🇱🇬🇵🇬🇺🇬🇹🇬🇬🇬🇳🇬🇼🇮🇶🇭🇹🇭🇳🇮🇳🇮🇩🇮🇶🇮🇷🇮🇪🇮🇸🇮🇲🇮🇱🇮🇹🇯🇲🇯🇵🇾🇪🇯🇪🇯🇴🇰🇾🇰🇿🇨🇲🇨🇦🇮🇨🇨🇻🇰🇿🇶🇦🇰🇪🇰🇬🇰🇮🇨🇨🇨🇴🇰🇲🇨🇬🇨🇩🇽🇰🇭🇷🇨🇺🇰🇼🇱🇦🇱🇸🇱🇻🇱🇧🇱🇷🇱🇾🇱🇮🇱🇹🇱🇺🇲🇬🇲🇼🇲🇾🇲🇻🇲🇱🇲🇹🇲🇦🇲🇭🇲🇶🇲🇷🇲🇺🇾🇹🇲🇰🇲🇽🇫🇲🇲🇨🇲🇳🇲🇪🇲🇸🇲🇿🇲🇲🇳🇦🇳🇷🇳🇵🇳🇨🇳🇿🇳🇮🇳🇱🇳🇪🇳🇺🇳🇺🇰🇵🇲🇵🇳🇫🇳🇴🇳🇴🇦🇹🇵🇸🇵🇸🇵🇼🇵🇬🇵🇾🇵🇭🇵🇼🇵🇪🇵🇼🇵🇾🇵🇪🇵🇭🇵🇸🇵🇰🇵🇰🇷🇼🇸🇲🇲🇩🇵🇪🇷🇼🇸🇳🇸🇦🇸🇧🇵🇷🇷🇪🇿🇲🇷🇴🇼🇸🇸🇳🇷🇸🇸🇦🇸🇰🇸🇬🇸🇬🇸🇰🇸🇱🇷🇸🇿🇼🇧🇱🇪🇸🇱🇨🇸🇰🇸🇳🇨🇭🇻🇨🇰🇳🇵🇲🇸🇭🇻🇨🇸🇷🇬🇸🇪🇸🇸🇴🇵🇲🇱🇰🇨🇿🇹🇬🇹🇭🇸🇷🇹🇰🇨🇾🇨🇫🇪🇭🇨🇽🇻🇳🇬🇧🇻🇺🇻🇦🇦🇪🇺🇸🇺🇸🇺🇿🇭🇺🇺🇦🇺🇬🇹🇳🇹🇲🇹🇨🇹🇻🇨🇿🇹🇩🇹🇴🇹🇷🇹🇳🇹🇰🇹🇴🇹🇩🇨🇿🇹🇬🇹🇱🇹🇿🇹🇼🇸🇿

0|2
16|46

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hoş olmuş bayraklar. Tebrikler.
    Profilinizde 21 yaşında olduğunuz yazıyor. Yani dünyayı gezmek için bol bol vaktiniz var. Doğru planlama ile uygun rakamlara dünyayı gezebilirsiniz. Havayolu şirketlerinin web sayfalarından kampanyaları takip ederek ya da skyscanner gibi aracılardan fiyatlar hakkında geçerli bilgi alarak uçuşunuzu ayarlayabilirsiniz. Oteller konusunda da yararlanabileceğiniz çok fazla imkan var. Bundan sonra size düşen, kendinize iyi bir yol arkadaşı bulmak ve gerekli hazırlıkları yapmak.
    Dünya üzerinde çok farklı coğrafyalarda bulundum. Defalarca Avrupa'yı gördüm, gezdim hatta bir süre de yaşadım. Amerika'ya çok kereler gittim. Uzak doğuya bir kaç kere gittim. Hindistan ve ortadoğu da gördüğüm yerler arasında. Yine de gezmeye devam diyorum. Her seyahat bir tecrübedir. Bu deneyimler bir araya gelip insanın bakış açısını değiştirir ve daha farklı düşünmeye teşvik eder.
    Sonbaharda önce Frankfurt'a sonra da Atina'ya gideceğim. Ayrıca ayaklarımın geri sürüdüğü bir Las Vegas gezisi ve yıl sonunda uzun yolculuğundan bunaldığım Çin seyahati söz konusu.
    Yola çıkan herkese Selametle derim.

1|0
    0|0
    • Wow ne güzel, çok şanslısın..
      İyi yolculuklar dilerim size :)

• Hayır bu şans değil. Atina'ya İstanbul - Atatürk havalimanından gidiş-geliş 580 TL'ye aldım biletleri. Kampanya zamanıydı. Bilet uygundu. Aldım. Otele 480 TL ödeyeceğiz 2 gece için. Görüyorsunuz ya. Aslında korkulduğu kadar pahalı değil yurtdışı seyahatleri. Yeter ki doğru plan ve program yapılsın.
      Umarım sizin de pasaportunuz eskir.

• Umarım :) ben almanyanın çoğu yerlerini gezdim ingiltereye gitme şansım vardı ama değerlendirmedim malesef. Türkiyedede bir iki şehire gitdim. Gezmeye çok merakım var tarihi şeyleri müzeleri çok seviyorum. İnşallah ilerde istediğim ülkelere giderim :)

En İyi Kız Görüşü

• Hemen gelirim 😊

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...