Dünya'nın en zengin insanı olsan ne yapardın?

O parayı yönetebileceğine inanmıyorum, yönetebilme yeteneğin olsa kızlarsoruyorda ne işin var? Herneyse, bu benim görüşüm. Sen olsan ne yapardın? Saçma salak ve bir o kadar da aptal yorumlar yazmayın lütfen. Ya da yazın. Bu sonuçta gerçekleşmeyecek bir hayal.

Ben olsam insalık için bir şeyler yaparım, kendim için değil.Dünya'nın en zengin insanı olsan ne yapardın ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Şimdilik burda olabilirim ama sonra burda olmayabilirim bu benim seçimime kalmış ask fm de soru cevaplamaktan daha eğlenceli ikiside soru sorma sitesi özetle çok dar görüşlüsün.
    Bilmiyorum, kendime ve hayvanlara kullanırdım. devamlı hayvanlara bağış yapardım ve ne yapıldığını kontrol ederdim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar zengin olmaya gerek yok ki olsaydım bile insanlara yardım ederdim. Mesela evsiz insanlara hediye almak güzel bir şey olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüm hayvanların itina ile bakılacağı ama çalışanların maaşla değil gönüllülükle çalıştığı uluslararası oldukça büyük bir yer inşa ederdim saygılar..

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapmazdım bakışırdık paralarımla slcjaöxjsöxjsöxkqölaşszkls

0|1
    0|0
  • Turan ın kurulması için harcardım hepsini. Yeterki kandaşlarım kurtulsun, rahat etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O kadar parayı görünce benim heycandan kalbim durur hayal falan kalmaz valla

0|2
    0|0
  • yetimleri evlendirirdim

0|1
    0|0
  • kendime ait bir üle kurar hükamdarlık sürerim

0|0
    0|0
  • Yakardım zevkine parayı ya da yardım ederdim

0|0
    0|0
  • Yine peynir zeytinle kahvalti yaparsin, insanlik icin bisey yapicaginada inanmiyorum abicim:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...