Bir erkeğin gay olduğunu nasıl anlarsınız?

Gay erkek şudur: Dışarda gördüğünüz sıradan erkekler gibidirler. Yani onlar ne intersexler gibi cinsel organını kesip yerine başka bir şey yapmak isterserler; ne de translar gibi kadınsı tavırlara bürünüp hareket ederler. Bu tanımı yapıp kafanızdaki kargaşayı biraz da olsa yok ettikten sonra, sizlerden sorunun cevabını alayım :)Bir erkeğin gay olduğunu nasıl anlarsınız?

Güncellemeler:
Edit: Gay erkekleri, hetero erkeklerden ayıran tek şey, duygudur. Yani başka bir deyişle gay erkekler, erkeklere aşık olurlar/hoşlanırlar, heteroları zaten biliyorsunuz :)

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Kızlara bakmıyorsa hatta hiç ilgilenmiyorsa gaydir. Tabiiki kızlarla ilgilenmeyen erkekler de var ama bu Türkiye'de az gibi sanki.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Ayağına sakız yapıştı de arkadan kaldırıp bakıyorsa gay önden ayağını kaldırıp bakıyorsa erkek. Bütün okula yapmisligim ve gaylerde şaşmadan dogrur cikan testim kdjdjdfh

3|2
    1|0
  • Anlayabilecegimk düşünmüyorum ama gayler daha bakımlı bildiklerimden bu dikkatimi cekiyor giyinmeyi de severler daha tarzlardır ama bunlar bir heteroda da olabilecek şeyler ki

0|1
    0|0
  • gay olduğunu hiç anlayamadıgımız kısıler oldugu gıbı, ben burdayım dıye bas bas bagıran tipleri de gormek mumkundur.

1|1
    0|0
  • hareketleri/mimikleri ve konuşması bir şekilde ele verir

1|2
    0|0
  • Bir şekilde anlaşılıyor ve artik erkeklerde çok gay olmaya başladı ve heterolar olarak artık açıkda kalıcaz bizde erkek kılığına mı girsek 😂

0|1
    0|0
  • Çok yakışıklıysa kesin gaydir dmgdögd

0|2
    1|0
  • Konuşmasından

0|1
    0|0
  • Bu durumda anlayamayız

0|1
    0|0
  • İnsan insandir

0|1
    0|0
  • Yakışıklıysa gay'dir 😷😖

0|1
    0|0
  • Kadinlarla arasi iyidir ama ayni tek bir ortamda bulunmak istemezler bnce ve erkeklerle arasında da durumu belli etmemk icin bir mesafe vardim yani sanirim..

0|1
    0|0
  • Evlenirken iyi seçmek lazım alimallah gayına rastlarsak ne yapcaz sonra vahim bir durum

0|1
    0|0
  • kızlara kız gibi davranuır erkeklere yavşar öpücük atar bence yani

0|1
    0|0
  • erkeğe bakarsa sürekli kızlarla ilgilenmezse konuşma tavrı anlarsın yani her türlü

0|1
    0|0
  • aktifse anlayamayiz pasifse belli olur

0|1
    0|0
  • Anlayamıyoruz maalesef benim takip ettiğim bir ünlü vardı gay olduğunu açıklaynca şok olmuştm.. ben sadece şuradan çıkarıyorum hiç bir kızla takılmş mı ama o da kesin sonuç değil tabi.. sor gitsin ya :D

1|0
    0|0
  • Kivirtir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• l. n bak kendimden şüpheye düştüm şu an..

2|1
    0|0
  • Sorarak

0|3
    0|0
  • Benle konuşması ya da bana bakarken ki bakışlarından anlayabilirim. Anlamışlığım var.

0|2
    0|0
  • tınn diorum ne ok yerse yesınler

0|0
    0|0
Yükleniyor...