Bir erkeğin gay olduğunu nasıl anlarsınız?

CannJackk
Gay erkek şudur: Dışarda gördüğünüz sıradan erkekler gibidirler. Yani onlar ne intersexler gibi cinsel organını kesip yerine başka bir şey yapmak isterserler; ne de translar gibi kadınsı tavırlara bürünüp hareket ederler. Bu tanımı yapıp kafanızdaki kargaşayı biraz da olsa yok ettikten sonra, sizlerden sorunun cevabını alayım :)
Bir erkeğin gay olduğunu nasıl anlarsınız?

Güncellemeler
+1 yıl
Edit: Gay erkekleri, hetero erkeklerden ayıran tek şey, duygudur. Yani başka bir deyişle gay erkekler, erkeklere aşık olurlar/hoşlanırlar, heteroları zaten biliyorsunuz :)
Bir erkeğin gay olduğunu nasıl anlarsınız?