Kapat

Eşiniz hamile kalamasaydı siz ne yapardınız? Böyle bir olaydan sonra siz ne tepki verirdiniz kızlar?

Kenya da çocuk sahibi olamayan adam kısır olmakla suçladığı karısının ellerini kesmiş.
Koca olaydan kısa bir süre sonra yakalanmış. Çiftin bir süre önce hastanede testlerden geçtiği ve bu testler sonucu çiftin çocuk sahibi olmama sebebinin kocadan kaynaklı olduğu teşhis edilmiş.
Koca buna rağmen eşini suçlamış ve kendince cezalandırmış.
Eşiniz hamile kalamasaydı siz ne yapardınız? Böyle bir olaydan sonra siz ne tepki verirdiniz  kızlar?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk yapmamanın avantajlarıda var, tüm paranı tüm zamanı kendilerine harcayabilirler, bu güzel bir şey

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya küfretmicem cidden. Böylesine cahil ssığ köpekler yüzünden ne kadınlar işkence görüyor. Allah kahretsin cahil olan tüm insanları

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Afdersinde onu gtunu ziktiriyim döl israfı cani pç

1|0
    0|0
  • destek olurdum herhalde

1|0
    0|0
  • nefret ediyorum şöyle insanlardan

1|0
    0|0
  • Hic bir sey yapmazdim ayni devam ederdik

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir saçmalıktır caniliktir!!
    Allah belasını versin o adamın.
    çocuğum olmuyorsa evlat edinirim

1|0
    0|0
  • Oha yaaa kızlar görüyonuzmu şükrediğiniz iki şey var 1) Türkiye de doğmuş olmak 2) Atatürk kadınlara verilen haklar ya nasıl insanlar var dünyada off ya kadına bak mahfetmiş onu adamı idam etmeleri lazım ya da ölene kadar işkence

1|0
    0|0
  • Veren de o alanda o nedir senden gidecek? Telaşını görende can senin zannedecek. Üstad. Veren de Allah alanda onun için eğer olmuyorsa bunda da vardır bir hayır der geçerim. Yazık çok yazık.

1|0
    0|0
  • olmuyorsa olmaz evlat ediniriz ne varki

1|0
    0|0
  • İlginç

1|0
    0|0
  • Allah verir Allah alır kadere kusur bulunmaz

1|0
    0|0
  • çağ dışı düşünceler bunlar..

1|0
    0|0
  • dünyanın sonu değil evlat ediniriz

1|0
    0|0
  • o adam insan değil
    ve ben hiçbirşey yapmam tam tersine ona daha çok bağlanırım, destek olurum, moralini düzelmesine yardımcı olurum, kısırsa nolmuş yani olamazmı
    evlatlık edinebilme diye bişey var heralde ve daha bissürü yöntem var bunlar için
    hala benim kanımdan olcak diye şart koşanlarında ak allah belasını versin öyle zihniyetlerin
    eşim olursa ilerde böyle bişeyde olursa hayatta ters tepki vermem :/

0|0
    0|0
  • Tüp bebek nolacak başka

1|0
    0|0
  • Suç kadında ise onu öldürene kadar beceririm valla

0|0
    1|0
  • Sevmeye devam

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu resme bakınca söylecek çok şey verecek çok tepki geçiyor içimden ama saygısızlık etmemek için küfretmiyorum! etmemeye çalışıyorum... Allah dağına göre kar yağdırmış.. bu caninin çocuğu da muhtemelen büyüdükçe onun gibi olacaktı..

1|0
    0|0
  • Anasının karnına geri yollar bir daha yaptırırdım bu ne be.

1|0
    0|0
  • O erkeğin de şeyini kesmek lazım
    Dünya da insan nesli tükeniyor.

1|0
    0|0
  • Böyle insanlar kimsenin karşısına çıkmazda inşallah evlenrmezlerde nekadar kotu bir durum 😒

1|0
    0|0
  • Allah akıl filir versinn yaa

1|0
    0|0
  • Oyle insan olmaz olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...