Yanlızlığı Fazlasıyla Sevmek Bir Hastalıkmıdır?

Yanlızlığı haddinden fazla seviyorum. Onun için evlenmeyi bile istemiyorum.
Yanlız kalmak neden bana bu kadar tatlı geliyor. Kendimle başbaşa olmak üstüne birde sessizlik
Benim İçin İnanılmaz bir güzellik ve haz veriyor sanki.
Bu bir hastalık mı? bunun çaresi varmı? İlerde bana çok sorun yaratabilir.
Evdekiler evlen evlen diye kafamın etini yediler. Ama ben yanlızlıkla evliyim.
Bir Yanlızlık girdabında hergün biraz daha dibe batıyorum. Adım gibi eminim. Evlensem. yine yanlız kalmak için köşe bucak kaçacağım. Yanlızlığın psikolojideki adı nedir?
Ben gibi olan varmıdır?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyin fazlası zarar ve sağlıksız görüşündeyim. Yalnızlığı, yalnız kalmana sebep ufaklı büyüklü faktörleri biliyor, yalnızlığın da getirdiği durumları görüyor bunları seviyor veya sevmiyor olabilirsin. Ancak rahatsız olmuyorsan apayrı durum. Yok rahatsızlık teşkil ediyor böyle soru sormaya yöneltiyorsa seni üzerinde düşünmek gerek bilhassa da kırılma noktasını bulmak gerek. İnsan yalnız doğuyor yalnız ölüyor ve hayatı boyunca üzerinde taşıyacağı fikirlerine kendi doğrultusunda yer veriyor. Biz bu yalnızlığı kapatmak, paylaşımcı olmak ve birlikte olunduğunda sonuçları birlikte yaşayıp görmek için topluluk içinde oluyoruz. Insanlıgın gelişimi içinde topluluk önemli. Sen yalnız doğduğunda yalnız büyümeye devam etseydin bu düşünce ve davranışlara varamayabilirdin. Dolayısıyla yaşanmışlık ve senin yalnızlıkta bulduğun sonuç yalnızlığa bırakıyor seni. Bu saatten sonra çevrene zararı yok kendine de olumsuzluğu dokunmuyorsa ne güzel ama illa ki dokunur. Yine de sen görüşlerinle yalnızlığa devam edip yalnızlığı bırakabilirsin. Bense iki kişilikte olsa birlikte olmak çoğu şeyden güzeldir diyebilirim sadece.

0|0
    0|0
    • İlk defa bu kadar uzun yazdım bu site de şaşırmaktayım, okumayabilirsin istersen.

• başıma çok iş açar bu yanlızlık daha desene.

• Bilemem.

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnizlik iyidir. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bunun rahatsızlık olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence fazla üşengeçsin sorumluluk almayı sevmiyorsun ekmek elden su gölden yaşamak cazip geliyor

0|1
    0|0
    • Yüzde 50 doğru.

• Çıkışı zordur ahbap iki seçenek var. Ya o hengameye ayak uydurup yanlışların çoğunluğuna aldırmadan bir yaşam kuracaksın.
      ya da kendi yanlızlığında hep o yanlış bu doğru diye düşünüp düşünüp.
      Kendini bitireceksin. Başka çare yok.

• İyi aileni bu durum da ortada bırak aferin Sana

• Yalnızlık iyidir. Evlilik mutsuzluk aşk acı getirir insana.

0|1
    0|0
  • 3 yıldır yalnızım sf var arkadaşım bile yok yani yalnız değilsin ama başka anlamda :D

0|1
    0|0
    • Ruhsal olarak yapayalnızım :D

• :D:D:D hee ben yanlış gelmişim

Yükleniyor...