Kadınları bir seneliğine dünyadan yok etsek nasıl olurdu?

Bir seneliğine dünyada hiçbir kadın olmayacak şekilde bir düzen yaratılsaydı nasıl olurdu. Bence rüya gibi olurdu, resmen cennet. Gram beyni olmayan feminizm koruyucuları, maymuna benzediği halde kendini güzel sananlar, o tipiyle seçicilik yapmaya kalkan kezbanuslar, kol kılı benim kol kılımdan fazla olanlar, hayattaki her şeyi -erkekleri de- dalgaya alan kalpsiz mahluklar olmayacalktı. Sizce?

0|0
1310

En İyi Kız Görüşü

• Kadın düşmanı adam eğer dünyada 1 yıllığına kadın olmasa ortalığı bok götürür yal gibi yemek yer artık birbirinize salça olmaya başlardınız bukadar açık ve net

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bakkal mahmut abiyi felan s*kerdin artık:)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Valla 1 sene erkeklerde ortadan kalsa hiç fena olmazdı dimi. Öküz davranışlara maruz kalmayacağız, kibirli, ukala, kendini beğenmiş beğenmiş konuşmaları ve en önemlisi gerekli gereksiz abuk sabuk hareketlere maruz kalmamak. Kıskançlıklarda fenalık gelmezdi. Ortalarda bir sürü İlyas Salman var ama hepsi kendini neden ise Brad Pit zanneden bir sürü adam, hepsini geçtim temizlikten ve hijyende bahsederken kendilerinin bunun yapmaları da ayrı bir tezat. Böyle goril gibi erkekler görmeyeceğiz. O yüzden haklısınız biz kadınlar başka yerde erkeksiz yaşamaya razıyız :) :)

0|1
    1|1
  • valla sonra arkanızı sağlama almanız gerekirdi diye düşünüyorum !!!

0|1
    0|0
  • ne gerek var askere gidin aynı öyle olur. orda bile kadınların dünya üzerinde olduğunu biliyorsunuz. olmadığını farzederek askerlik yapın aynı öyle olur...

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir kin sasirdim doğrusu :) annenin varsa kız kardeşinin teyzelerinin babaannenin ve anneanneninde olamayacağını unutma :)

0|0
    0|0
  • Yalnız onların yanında diğer hatunlarda gidecek ama yine de sen bilirsin 😂😂

0|1
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Coğula alıyosun bizi yakıyosun hamdi abi

0|0
    0|0
  • Gay olurdun

0|0
    0|0
  • O 1 sene içinde sizde yok olursunuz

0|0
    0|0
  • sız hayal edıyosunuz ama ınsallah bız gerceklestırıcegız

0|0
    0|0
  • tamam gaysın anladıkta bizden neden nefret ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Birbirinize kayardınız gibime geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kimi öpücez kardeş😂😂

2|0
    0|1
  • Nedir bu kadın düşmanlığı?

1|0
    0|1
  • Kadinsiz dunya mi olurmus yasanmaz oyle

0|0
    0|1
  • Hahahahahah güldürdü kanka iyiydi bu :D

0|0
    0|0
  • Güzel olur

0|0
    0|0
  • Kadinim olmadan napiyim ben

0|0
    0|0
  • yok abi birbirimizi mi zikecez sonra

0|0
    0|0
    • Dünyanın hiçbir yerinde kadın olmazsa onu dert etmezsin o kadar. Ulaşamama gibi bir durum yok dünyada yok çünkü işte

• baştan beri öyle alışsaydık dediğin doğru ama alışıp da ortadan kaybolursa olmaz

• Napcan sonra köpekmi s... 😂

0|0
    0|0
  • birbirinizi giberdiniz güzel kardeşim olurdunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...