Hayat gün geçtikçe neden devamlı kötüleşiyor?

Eskiden hatırlıyorum da, sabahlara çizgi filmlerle başlardım, mutfaktan haşlanmış patates kokusu gelirdi, şimdi maddi durumum yerinde ama o zamanlar yoksulduk. Ben o yoksul ve huzurlu günleri özledim, lanet olsun paraya. Ben yeniden çocukluğuma dönmek istiyorum, geçmişi o kadar çok özlüyorum ki ömrümden ömür alsınlar beni o günlere göndersinler hemde bir daha geri gelmemek üzere.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• İçinde bulunduğum duyguyu anlatmışsın :(

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen 90 li yillarin çocuğusun o zaman o günleri bende çok özlüyorum maddi durum biraz tersoydu yani evet napalim doğanin kanunu zaman geciyor durdurulamiyor bu günümüzede Hamdolsun ama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatın gerçekleri

0|1
    0|0
  • Seni huzursuz eden ne?

0|1
    0|0
    • İnsanlar ve hayatın ta kendisi.

• Büyüdüğünü kabullenmek zor geliyor haklısın bazen bana da öyle geliyor.

• Kotulesen zaman degil biz insanlarız bence.. Dedigin gibi imkanlar fazlalastikca doyumsuzlasiyoruz, hicbir sey yetmiyor, mutlu etmiyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen kanka ya varya köyde ailecek kahvaltıya otururduk öyle huzur doluydu ki şimdi evlenen ayrıldı anne baba kaldı başbaşa keşke şimdi köyde olsam

0|1
    0|0
  • Hayat geçtikçe alametler sırasıyla gerçekleşir. Hayat geçtikçe son gün yaklaşır. Herşeyin eskisi iyiydi diyebilirim. Şimdi kimseye güvenim kalmadı.

0|1
    0|0
  • öyle tabi içindeki çocuğa sarıl :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...