Kampa çıkarken yanımıza ne almalıyız? Ve daha önce kamp yapmadım hiç bu nedenle dikkat etmem gereken hususlar nedir?

Zeytinli Rock Fest e gidicez 3 kız ve hiçbirimizin bir kamp vb bilgisi yok kimseye de mahçup olmak, yardım veya birşeyler istemek istemiyoruz bu nedenle yukarıda sorduklarımı dikkate alarak yanıtlarsanız sevineceğim?

1|1
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben de gidicem zeytinliye.
    *Çadır
    *Mat
    *Uyku tulumu
    *El feneri
    *Sakın parfüm deodorant cam şişe pet şişe gibi şeyler almayın yanınza içeri sokmazlar.
    *Diş fırçası, deniz havlusu alın.
    Benden yardım alabilirsiniz dilerseniz aklınızda olsun.

0|0
    0|1
    • Cansın yaa valla çok sağol getirme dediklerinin hepsi götüreceklerimin arasında vardııı

• 3ay

@bursalı1980 Gitmedim hiç

• 3ay

@bursalı1980 Gidiyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 13

• Onu bunu şunu alın. Şu öteki taraftaki
    Onları bunları şunlarıda alın tabi. Nolur nolmaz.
    Bir günü nasıl geçireceğinizi düşünüp hayal edin ve bunu konuşun kendi aranızda. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirebileceğiniz neler lazımsa onları alın işte...

0|0
    0|0
  • Merhaba, Herşeyi kendiniz yapacaksanız yeme içme vs. Bütün malzemeleri yazıyorum Çadır ve Mat olmazsa olmaz zaten 😊

El Feneri, Bıçak, piknik örtüsü, uyku tulumu, sac veya tava, çatal kaşık, powerbank, fener için yedek pil, matara, ses bombası (harika gidiyor), yedek çamaşır çorap vs, geceleri için Uzun Kollu ince birşeyler, közde çay için Demlik, kahve severseniz cezve 😊😉

Yiyecek içecek alışverişi orada yapılır zaten..

Uyku tulumu alın yanınıza yoksa kalın birşeyler. Sıcak hava ya aldanmayın perşembe günü Şile Hacıllı da kamp kurdum en son sık sık kamp yaparım akşam mı almadan mı dedim aldım yanıma altıma serip yattım gece titredigimi farkedince içine girdim 04:00-05:30 arası biraz serin oluyor çünkü

İyi Eğlenceler Diliyorum 😉😊🍀🍀👏👏👏

1|0
    0|1
  • Turkiye'de olsaydim kesin giderdim yaa. Zeytinli superdir, iyi eglenceler. Yanina da 3-5 tisort, bir keten sort, cadir ve bornoz alsan yeter herhalde.

1|0
    0|1
  • çok fazla içmeyin kucakda uyanırsınız sabah

1|2
    0|0
  • Zeytinli Rock Fest kamp sayılmaz.
    Çadırınızı alın yastık alın uyku tulumu alsanız da olur almasanız da zaten ihtiyacınızı zeytinlide her şekilde karşılarsınız... o yüzden çadır yedek kıyafet ve hijyen malzemeleri alsanız yeterli olur...

0|1
    0|1
  • Bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • bol bol prezervatif

0|0
    0|0
    • komik mi abi

• 3ay

bol bol prezervatif diyince mizahın mı gelişti şimdi

• 3ay

Ne kadar çok embesil varmış.
      Daha çok konsoma ihtiyaç olduğunu anladım...

• ücret ne kadar oluyor? ve nerede?

0|0
    0|0
  • Beni alsanız yeter

0|0
    0|1
  • Bicak al. Bide beni al. Al beni beni al al.😃😃✊🔫

0|0
    0|0
  • O zaman sen bok bol ella al tatlım

0|0
    0|1
  • ya rak mantarlarına diklkat et

0|0
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...