Arkadaşlar cinsel ihtiyacınızı farklı yöntemlerle giderin?

Niye taciz ya niye gerçekten herkes çığrından çıktı otobüse binmeye korkuyorum ne zaman bilsem dokunuyorlar arkamı dönüp ters ters baktığımda Yanlışlıkla OLDUĞUNU söyleyip duruyorlar artık Sırt çantası takıyoruz ama bazen bu bile yeterli değil

0|2
2|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar haklısın bir kere başıma gelmişti o günden sonra herkese şüpheli bakar oldum -.- ve çok korkunç birşey

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tuhaf

1|0
    0|0
  • ben kolibandıyla bantlıyorum :D

1|0
    0|0
  • Öncelikle bir kadın ayakta dururken hiçbir erkeğin oturmaması lazım. Bak bu olunca gerisi çorap söküğü gibi gelir.

2|1
    0|1
  • çantayı mı delip geçiyorlar

0|0
    0|0
  • Çook uzun zamandır otobüse binmiyorum işler bukadar ilerledi demek yuhhh yaaa cesarete bak insanlarda :/

0|0
    0|0
  • Sen de arkanı boşluğa verme ve eğer biri bir daha yaparsa yaygara çıkar. icabına bakarlar.

1|0
    0|0
  • Vay be millet çığır açmış bu konuda

0|0
    0|0
  • Pis adam dolu ülke

0|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Sen cinsel ihtiyaçlarını nasıl gideriyorsunn?

1|0
    0|0
    • Gidermiyorum hayatımın hiçbir Bölümü'nde cinsel konulara merak salmadım bu Yüzden ihtiyacım da yok sorsan neyin nasıl OLDUĞUNU bile bilmeme ama sen sorma ☺️

• taksım de sallandırmak gerekır onları

0|0
    0|0
  • Merdiven koyup dayarlar d

0|0
    0|0
  • senin anan bacın yok mu diyorsun, yine fayda etmiyor. o. cocuklugu baska birşey değil.

0|0
    0|0
  • ben erkeğim bana bile dokunuyolar :D

1|0
    0|0
  • Yapanin çükünü kesmek lazım

1|0
    0|0
  • Cinsellik bir ihtiyaç değildir.

0|0
    0|0
    • Bari bu konuda kendinizi savunmayın

• Hayır kardeşim ne savunması? Bu iğrenç sapıklığın savunması mı olur? Söylememe bile gerek yok ben demek istiyorum ki bu sapıklık ahlaksızlık ihtiyaç değil.

• Millet abazan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...