Kuzenim beni öptü?

Ben 18 yaşındayım. Ailemle yazlıkta tatildeyim.
Teyzemin 25 yaşındaki kızı da gelmişti bikac gunlugune dun geri gitti gitmeden once benim yanima gelip kimse yokken dudagimdan öptü 5 saniye kadar falan. Bir de bunu unutma dedi bir garip oldum ne yapicam?

Güncellemeler:
Ben 18 yaşındayım. Ailemle yazlıkta tatildeyim.
Teyzemin 25 yaşındaki kızı da gelmişti bikac gunlugune dun geri gitti gitmeden once benim yanima gelip kimse yokken dudagimdan öptü 5 saniye kadar falan. Bir de bunu unutma dedi bir garip oldum ne yapicam?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Tepkini koyacaksın, bizim ailede olmaz böyle şeyler demişsin, olmuyorsa ve sen de kabul etmiyorsan onu gördüğünde açıkça söyle sert ol uzak dursun senden. Ve kuzen sonuçta mahremin oluyo senin. El sıkışmanız bile doğru değil. Tepkini koy ki basit bir insan olmadığın belli olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ebesinin ki öne lan okurken ben bir garip oldum ya
    Laa olum dudaktan öpmüş dudaktan bak bide üstüne bide bunu unutma demiş gözü harbi harbi sende

0|0
    0|0
    • Ya ama bana hep ablacim diye falan sesleniyor ve sevgilisi var yakinda nisanlanicaklar
      dalga mi gecti acaba benle anlamadim ki niye yapti

• Öyle ablayı yesinler öne lan öyle dudağımdan öpecek unutma diyecek bide kafayı yerdim lan ben tutar kolundan çekerdim senin amacın ne derdim

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana göz koymuş 😄

0|0
    0|0
    • Ya oyle bisey oldugunu sanmiyorum yani oyle birisi degil ki bizim ailede oyle seyler olmaz ama niye yapti anlamadim

• Babasının hayrına öpcek değil ya mantıklı düşün göz koymuş işte

• :/ olabilir mi ki cidden

• Ensest

0|0
    0|0
  • Onu unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana bas demiş kıtmısın

0|0
    0|0
  • Dassak gecmis senle.

0|0
    0|0
  • ilgimi duyuyor sanı?

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum ama oyle birisi degil beni kardesi olarak goruyor ben de onu abla olara goruyorum ama niye boyle bisey yapti bunu unutma dedi anlamadim

• Abla diyorum ben yani teyzemin kizi benden 7 yas buyuk

• günah panpa

• yihuuuuuuu

0|0
    0|0
  • Sen ona hiç başka bir gözle bakmış mıydın önceden?

0|0
    0|0
  • kendisine sor bence.
    de ki; 'beni neden öptün? söylemessen pıçaklarım !'

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...