Köpekleri kıskanıyorum?

evet dogru duydunuz aşk nedir bilirmisinz? aşk klubesinde yatan sadık bir köpektir siz sokakta gördügünüz köpeklerin gözlerine bakıyomusunuz? ben bakıyorum hepsinin gözlerinde acı görüyorum ızdırap görüyorum köpeklerin gözlerine baktıgımda onların kalpten agladıgına şahit oluyorum sonra köpeklerin başını okşuyorum ve öpüyorum köpekleri akabinde gözlerine bakıyorum ve gözlerinin güldügüne şahit oluyorum arkadaşlar ben bu gerçegi kabullendin sizi bilmem ama ben kabullendim köpek kadar karakterimiz yok inanın gerçekler acıdır

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunu daha yeni mi farkettin. Umarım kopekler için yaptığın bu küçücük şeyi uzun süredir yapıyorsun. En azından

0|1
    0|0
    • fark edeli 10 yıl oldu bahçeli evim olmadıgından mütevellit köpeğim yok ama en büyük hayalim yavru bir köpek alıp egitmek

• En basitinden hazır çorba ve dünden kalan ekmekle mama hazırlayıp oturduğunun site çevresindeki Köpeklere her akşam yemek verebilir su verebilir. Ve her hafta sonu en azından bir saat yine site yankınında bir parka oturup onlarla sohbet edebilirsin. Köpeklerle iletişimi güçlü biri olarak öneririm eğer onlara dikkatle incelersen seni kadar içtenlikle dinlediklerini ve mimiklerini göreceksin. Bu arada köpeklerinde karakterleri vardır. Eğitimle alakalı değil bu. Kopek robot değildir. Bir çocuğu nasıl eğitirsen eğit eğer özünde varsa nasıl büyüyünce kötü şımarık veya atıyorum hırsız katil olabiliyorsa , onlarında karakterleri var. Ama çok nadir çıkıyor onlardan o ayrı.

• evet söylediklerine tamamen katılıyorum ama köpeklere yemek vermedigimi nerden biliyosun? elimden geldigi kadar yapıyorum zaten amagüzel bir eleştiri keşke herkes senin gibi duyarlı olsa dogrusun

En İyi Erkek Görüşü

• bazen haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...