Nusr-Et de et yiyenler var mı? Neden böyle bu Nusr-Et 😕 ?

Arkadaşlar dün kuzenlerle ilk defa gittik 4 kisi menü istedik menünün olmadığını söyledi. Garson baskici tavirlar sergilemeye basladi. Makarna lokum kafesten double yapacağını söyledi. Ne kadar fazla aç olmadığımızı söylesek te çift porsiyon geldi. Ekmek istedik ekmek verilmeyecegini soyledi. Üstüne üstün 800 liralık hesap geldi ve çaylardan da para aldı. Trabzondaki ziganadaki restorantların Cemil ustaların Nihat ustaların Allahına gideyim. Ne Nusretmiş mk g*tünü kaldırmışlar şerefsizin. İlk ve son oldu benim için. O paraya ben bir koyun keser yarısını dağıtır yarısını kendim yerdim 😒

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Hiç gitmedim. Ama babam felan iş yemeğine gidiyor oraya. Valla zaten şatobiryan tarzı şeyler var diye bildiğim için özellikle gitmiyorum zaten hiç sevmediğim şeyler illa kazık yiyeceksem tavacı recepe felan giderim. Arkadaşlar öyle yerlere çok meraklı durumumuzda iyi giderim bir gün diye düşünüyordum ama babam bankerde olsa vermem be o parayı 😂

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• abim gitmisdi et kaliteli diyodu ben gitmezdim o kadar para verilmez ekmek niye verilmiyo o cok sacmamis

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Daimi müşteri olmadığınızı anlayınca klasik garson tavrı sergilemiş. İyi et yemek ve kişi başı yaklaşık 100TL hesap ödemek istiyorsanız Günaydın Steak House'a gitmenizi öneririm.

0|1
    0|0
    • 3ay

Yok yok tövbe ettim İstanbul'da et felan yemem daha. Trabzon da ziganadaki çıkarım miss gibi etimi salatamı ayranımı ekmeğimi alır bir güzel yerim.

• Geçmiş olsun mu desem afiyet olsun mu😄

1|1
    0|0
  • Et yemiyorum yesem de gitmezdim. Adam resmen cig et koyuyo milletin onune etin icinden kan akiyo millet de bayila bayila yiyo. Anlayamiyorum gercekten.

2|0
    0|0
    • 3ay

Hayır et çiğ değildi. Kimisi az pişmiş kimisi orta pişmiş kimisi çok pişmiş seviyo. İsteğe göre veriyolar ama bazı etler de istek yok hafif ortası pembemsi oluyo onların.

• 3ay

Adamin olayi eti az pisirmesi istege gore degisir tabi ama videolarindaki etler resmen cig hafif pembe falan degil yani :D

• Küçücük de herif ya 😂 gel sen trabzona cemil usta bin kat daha iyidir😄

0|1
    0|0
  • Iyy kuscam

0|1
    0|0
  • O garsonu bir güzel ıslatıp doveydiniz

0|1
    0|0
    • 3ay

Benim 1 tane kuzen var onun ben ağzına scayım ki onun aklıyla hareket ettik. Dedim ki olm git dışardan ekmek al gel madem vermiyolar. Yok diyo boşver rezil olmayalım. Dedim ben bu garson a girişirim sölim size. Dedi ki boşver güvenlik koruma var rezil olmayalım dayak yemeyelim felan zırvaladı durdu. Ama hesabı ona kitledik sorun yok kendisi kasinmisti

• 3ay

Hihh o zaman iyi olmuş kuzenine

• 800 tl ney yauv yuh

0|0
    0|0
  • 800 mü oha ben olsam bende yemezdim bir daha yani :/

0|0
    0|0
  • 800 mü öhh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 800 tl ne ya ayak üstü sizi sevmişler kardeş firmanın adında hayır yok bence bir daha tercih etme

0|1
    0|0
  • Orası öyle işte gerçekten gidilecek bir yer değil

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen şerefsizlere bak lan dışardan ekmek al gel dedim kuzene de sus dedi boşver rezil olmayalım dedi.

• Ne demek ekmek yok len :/

0|1
    0|0
    • 3ay

Ekmek verilmiyomus. Bide patates kızartması felan getirdi. Biz patateslere giristik diyo ki patates yemeye gelmediniz buraya etleriniz geliyo felan diyo. Kalkıp skecektim belasını güya espriymiş. Sana mı soracam ne yicemi dallama. Ukala hepsi

• et yemiyorum

2|1
    0|0
  • Olum 800 lira nedir? İçimdeki fakirlik şu an ortaya çıktı. O paraya neler yapılıyor nusrete mi verdiniz :)

0|0
    0|0
  • O paraya yetimleri doyururum adam bildiğin soyguncu lan 😒

1|1
    0|0
  • menü yok deyince çıkmadıysan gelecek hizmete ve hesaba itiraz etme hakkın da olmuyor pek.. internette yaşadıklarının aynısını okumuştum hiç değişmemişler. Parasının hesabını yapmayan kodamanlara çalışıyor ora. diğer herkesi aşağılıyorlar tekrar gelmesinler diye.

0|0
    0|0
  • oraya normal insanın gitmesi çok saçma ya orası sadece ünlüler için yapılmış burdan gidecek arkadaşlara selamlarımı yolluyorum

0|0
    0|0
  • Bilmem ben gittigimde menu de vardi ekmekte. Pahali yanliz 150 den asagi kisi basi cikilmaz.

0|0
    0|0
  • Tadı nasıldı?

0|0
    0|0
  • Oha ya iyi çocuklar kan emiyor

0|0
    0|0
  • marka olmak böyle bır şey

0|0
    0|0
  • yedim yaprak gibi. traktör lastiği gibi