Ben bugün uğurladım vw hiç kolay olmadı o son sarılma.. Son bakış... Otobüs şöforüne istemsiz küfür etme bunu tek ben değil aynı gün askere giden herkesin yakını yaşadı hiç tanımadığım insanlarla ay ı duyguyu yaşadım. Siz asker uğurladınız mı?

0|1
7|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah uğurladığın kişi sağ salim teskeresini alır döner kuzum. Allah sana sabır versin onun da yardımcısı olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kasımda ben gidecem inşallah

1|0
    0|0
  • Uğurladım kaç kere ama hiç böyle şeyler yaşamadım ufaktan bir içim burkuldu o kadar

0|0
    0|0
  • Ben askerim uğurlama felan yapmadım kimseye söylemeden geldim ayrılığı vedayı sevmem

0|0
    0|0
  • bende uğurluyorum teskereyle güzel bir duygu oluyor benim için. büyümüş gururlu hayata hazır insnları görünce

0|0
    0|0
  • Gece saat 11:30 da İzmir e ugurlasim bende

0|0
    0|0
  • bir kaç kere kuzenleri uğurlamıştım

1|0
    0|0
    • Psikopat_hatun diyorki sen alışmışsın sanki

• 3ay

O kadar çok sordun mu ya :D

• 3ay

Psikopat_hatun diyor Ki şimdide bence yazcam millet anladı yani tamam yarenim :D

• Tek başıma gittim. Önce Manisa Kırkağaç, sonra Hakkari Çukurca Jandarma 2. Hudut Tugay Komutanlığı... Hiç birinde kimse yolcu etmedi. Jandarma komando çavuştum. Çok çatışmaya girdik. Şehit verdik. Şehit düşseydim; muhtemelen cenazemde de kimse olmayacaktı. İsimsiz kahramanlardık. Ölümü göze almıştık

0|0
    0|0
    • Psikopat_hatun diyorki nedn kimse gwlmediki tek başına yaşam savaşı vermişsin

• teşekkürler. Bizi seven bir kız yoktu yaa. Ondan öyle bir seçeneğimiz olmadı. Kız arkadaşın yeri ayrı olurdu. Uğurlamanı o da ister elbette. Tez zamanda gitsin, tez zamanda gelsin inşallah

• Psikopat_hatun diyorki inşallah aminn çok sağoll

Kızlar Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...