Hayat size gerçek yüzünü gösterdimi yoksa toz penbe mi yaşıyorsunuz?

size büyük bir sırrı ifşa ediyim mi? dünyada gülen insanların hepsi yalandan gülüyo bunu biliyormuydunuz? ben mutluyum diye gülen insanları kıskanmayın arkadaşlar dünyada yaşayan hiçbir canlı mutlu degildir inanın bana teferruata girmiyim kaldıramaz bazıları

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Gösterdi. Anam kansere yakalandiginda

0|1
    0|0
    • allah şifalar versin

• @BlackjackG hahhahaa tamam tesekkurler yorumun icin ama ben 3 senedir daha yeni bir 4 kilo alabildim 🙈 cok yiyorum alamiyordum. Türkce nasil soylenilir Bilmiyorum ama yag yakan midge gazim daha yuksekmis ondan gece yiyince ala biliyorum kilo oda en fazla 2-3 ayda 1 kilo 😂

• Bende ki asitleri sanA versem hepsi garfield gibi anca yemek yemek için kalkıyorlar sonra hep yatış :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Gül pembe

0|0
    0|0
    • merak etme hayatın gerçek yüzünü er ya da geç ögrenirsin bir gün ama üzülme her insan gibi sende hayatla yüzleşmek zorundasın

• Hayat pembe veya siyah renk değil sadece mavi renk

0|0
    0|0
    • -Hayat size gerçek yüzünü gösterdimi yoksa toz penbe mi yaşıyorsunuz?
      +Hayat pembe veya siyah renk değil sadece mavi renk
      nesine ne alaka dedin anlayamadım

• toz penbe yaşamanın ne demek oldugunu bilmiyormusun? da hayat penbe ya da siyah degil diyosun toz penbe yaşamak ne demek biliyomusun? bilmiyosan izah ediyim sana küçük çocuklar gibi yaşamak hiçbir problemi olmadan yaşamak gerçek hayatla yüzleşmemek demek demek ki sen daha çocuksun anlıyorum seni ama gün gelicek kendi ayaklarının üzerinde durmayı ögreniceksin o zaman anlarsın ne demek istedimi kardeş

• Bazen gösteriyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu çocuk çok zeki aman tanrım

0|1
    0|0
    • estagfullah öyle deme gtum kalkmasın kardeşim

• Ya kalksın ne olacak yeterince kaldırdık evveli Zaman içinde :)

• gönlü güzel kardeşim ben ölmeden tabiri caizse cehennemi görmüş bir adamım canseverin terk etmek ne kadar kolay sen kolay olanı seçtin şarkısı senin için gelsin saygılar

• Bir sır perdesini aralamış gibi heyecanlı gördüm seni, bunlar artık herkesin bildiği şeyler daha ileri ki adımlarda görmek isteriz sizi

0|0
    0|0
    • bunlar herkesin bildigi şeyler degil güzel kardeşim dünyada bunları bilen insan sayısı azdır emin ol senin dedigin gibi olsa dünyada yaşayan insanların 4 de 3 ü koyun olmaz...

• Koyun ottan kafasını kaldırmış ve demiş ki, yahu neden bütün koyunlar bana bakıyor :) Bir üst seviyede görüşmek üzere iyi geceler

• Toz pembe takilanlara uyuz oluyorum zaten realist olmak lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...