Sizden yardım isteyebilir miyim?

Aslında sorum şu :D
Üniversite ye hazırlanacam ben bu Marmara Üniversitesi ni yazıcam evime uzak diye çünkü ben kucukcekme yi sevmiyorum
Ben küçükken bazı kötü olaylar yaşadım oyüzden erkeklere oon yaryargim var kızlarda vardı ama o kalktı ilk okulda ve dershane derken beni insan yerine koyakoyan yokdu bana domuz derlerdi veremli gibi kimse yanıma oturmazdi benim de piskolojim bozuldu :( Sanki beni kimse istemicek diye algıladum aglaya ağlayağlaya maf olmuştum :( lisede ilk gittiğimde bütün kızlar benimle arkadaş olmak istedi ven beni kimse istemez diye en one oturdum :( tek başıma ilk sonra bütün kızlar teker teker geldi benimle arkadaş oldu :(
Okulumda erkek yok benim çok kötükötüyüm çünkü dedim baba beni kız mesleğe ver dayanamam erkeklere ben kızlarla bir şekilde anlasirim dedim :)
Gerçektende öyle oldu :) hepsi benimle arkadaş oldu Tüm okulda insan yerine konuldum bütün kızlar yanıma geliyordu kimse bana domuz demiyodemiyodu a o var orda diye benim kalbini kirmiyolatdi şimdi kızlara diyorum ben erkeklere karşı hala on yaryargim bitmedi arkadaşlarım Boş ver onlar cocukdular diyolar ama bende çocuktum :(
Beni mafdeti ler o Şerefsiz ler :( Acaba güzel bir kız olarak gitsem bide psikoloğa gitsem beni adam yerine koyar mi erkekler üniversitede okadar çok canım yandı ki 5 senedir hiç tanıdığım erkek bile yok :(
Sevgili şart değil benimle arkadaş olsun yeter o :(
Ben tanıdığım insanları görmek istemiyorum oyüzden uzağa gitmek istiyorum :( hakkımhakkımiyim
Ne güzel karsida birsürü arkadaşım olucak beni severler belki onlar :(

Güncellemeler:
Ozet şu beni erkeklerde kızlarda insan yerine koymuyuyodu ilk okul ve dershane de erkeklere daha fazla dayanamadım için onların kötülük lerine kız Meslek lisesine gittim :) kızlar beni insan yerine koydu kızlara olan on yargim ve nefretim kalktı ama erkeklere hala devam ediyo ;:( üniversitede ilk okul ve dershane kinin aynısını olurmu diye soruyorum 5 senedir hiç erkek tanıdığım yok :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite farklı bir ortam her türden insan var çoğu aklı başında. Bir sürü erkek arkadaşın olacağından şüphen olmasın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız senı sevmeyen olsun. arkadasların haklı erkekler bıraz gec olgunlasır unıversıtede boyle dengesız ınsanlarla tanısmazsın kız meslektekı gıbı ınsanlar bır bır gelcek tanısmaya bıraz kendıne guven dık yuru yeter oldu bıttı ☺️

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Özgüven yapmalısın kendine inanmalısın misal ciddi ciddi hiç bir erkek arkadaşın yoksa misal burdan birileriyle sohbet ortamı oluştur kendini açmak için yavaş yavaş öz güvenini geri kazanmana bir adım olur en azından

0|0
    0|0
    • Ben sevgili filan istemiyorum beni insan yerine koysunlar yeter

• Sevgili kastedmedim sohbet için misal işte karşılıklı hal hatır edebileceğin düşüncelerini paylaşabileceğin biri gibi düşün ilk etapta daha rahat açılmanı sağlar buradan ya da benzeri bir yerden biriyle sohbete başlamak

• severler

0|0
    0|0
  • özetleyin

0|0
    0|0
  • Soru çok uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...