Özür dilemekten aciz insanlar?

Bir arkadaşım vardi kendisi benden bikac yas büyük ancak çok iyi anlastigimiz birgün başka birilerine sinirlenip hiç bir suçum yokken bana patladı. Daha once aramızda geçen bir şakaya alındı ve ağır laflar etti. soylediklerinden pişman olacağını bildiğimden ben saygimi korudum. ama aşırı derecede kırıldım uslubu tavrı çok kotuydu. Simdi de hicbisey olmamış gibi bana bir caps atmis. bende görüldü yaptım. ramazan bayramından beri konuşmuyoruz. İnsan biraz hatasını anlar ozur diler bu kadar acizlik olmaz. Ustunu örtmeye çalışıyor aklınca ve ben bu durumdan nefret ediyorum. Ne diyorsunuz ne yapmalıyim?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• bencillik ve ego başka birşey değil

0|0
    0|0
  • Bitir gitsin. 9 senelik arkadaşıma hadi ordan çektim.

0|0
    0|0
  • bu dedigin benim basimada geldi malesef böyle insanlar cok karektersiz oluyo baskasina sinirleniyor bizlere patliyorlar sinirlerini en iyi dostlarindan cikariyorlar dostsuzda kaliyorlar nankörlük bu, tamam o an belki istemeden sinirlenmis olabilir ama insan bari özür dilemesini bilmeli kabahatini anlamali, onun pisman olucagini düsünmen senin sayginin koruman takdir edilesi onurlu birsey tebrikler size ayni seviyeye düsmemisiniz

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Ben ne kadar sınirli olsam da dusunuyorum bu insanla ileride yuz yüze bakacağım. Ben sadece o gün ona bu söylediklerin çok kırıcı dedim dusun o bana o kadar şey sylemisken

• ozaman hayatin anlami nedir sevgi olmuycaksa ne icin yasiyoruzki neden varizki hayata nasil anlam vercez neye tutuncaz yapayalnizmi kalicaz :(

• Bilmiyorum dostum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...