Ne yapmalıyım lütfen fikir verin?

Arkadaşlar benim en yakın arkadaşım ile aramizın açıldığını hissediyorum o yine aynı davranıyor ayrı liselerde okuduk diye onun ayrı benim ayrı arkadaşlarım oldu ama bana hep onları fazla sevmediğini en yakın arkadaşınin ben olduğunu söyledi. Ortak grubumuz olan arkadaşlarla da aramız açıldı diyorduk ki bu onlarla görüşüyormuş bana görüsmüyorum diyordu. Hep buluşma oldu benim işim oldu ama o gitti ve bana gittiğini bile söylemedi ben hep giderken söylerim eskiden de hep sen gitmezsen ne yapacağım ders gitmezik sosyal medyadan görüyorum hep gittiğini veya baskalarından ayrı arkadaşları ile buluşuyor onları sokakta gördüm tesadufen sadece birsey anlatmak istediğinde bana mesaj atıyor onun dışında konuşmamaya başladık ve ben ona bunları söyleyemedim söyleyemiyorum neden bilmiyorum ama olmadı ama daha fazlası da var ben hep susup darılmayan taraf oldum yan yana gelince çok eğlenirdik ama şimdi olmuyor bunları desem hergün buluşma yapıp özür dilerim der sürekli mesaj atar dahası da var derken önceden bir olay olmuştu ve şimdiki aklım olsa asla barışmazdim herkes bana çok salaksin demişti şimdi sizce ne yapmalıyım ben mi çok alınganim yoksa haklı miyim fikir verin lütfen

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Soru çok uzun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence eğer buluştuğunuzda soğukluk oluyosa ve alttan almaktan bıktıysan devam ettirmek istemiyorum diyebilirsin. İstediği kadar özür dilesin mesaj atsın. Belli ki sana yeterince değer vermiyor. En azından senin verdiğin değeri karşılamıyor. Ya takma ya bitir bence. Artık eğlenmiyosanız zaten bir şeyler kopmuş demektir

1|0
    0|0
    • Bende kendine düşündüklerimi diyemiyorum nedense onuda bilmiyorum yoksa artık çok içimi sıkmaya başladı bu olaylar

• Tek arkadaşın o değilse seni ona bağımlı hale getirecek bir yönün yok demek ki. Bence seni sevmeyene fazla sabır gösterme. Nazik dille, kırmayayım diye uğraşıyosun ama sen kırılıyosun.

• Evet haklısın

Yükleniyor...