Soruma bir bakar misiniz?

Lisede sınıfınizda olmuştur arkadaşı olmayan biri. Bu kişi hakkında ne dusunurdunuz ve neden onu dislardiniz? Lütfen kaba yorumlar yapmayin.

0|0
17|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin lisede takıldığı bir grup vardır ve grupta sürü psikolojisi işler. Nadiren her sınıfta hiç bir grupta olaman böyle tiplemeler vardır ya fiziği yüzünden ya da genel hal ve hareketlerinden.

1|0
    0|0
    • Nasıl hareketleri vardır mesela?

• Bilmem yani öyle dedikoducu fitne bir kişiliğim yoktur.

• O zaman başka bir şey diyemem bir erkek olarak 😪

En İyi Kız Görüşü

• Lisede herkeste yukselme cabası vardır. Populer olana yanasılır. Oyle dislananlar ilk basta ozguvensiz oluyorlar genelde. Bu yuzdende ilk mimlenen oluyor. Bir sınıfta seni 2 kişi suclarsa 3 gun icinde tum sınıftan dıslanırsın zaten. Bizim sınıfta herkes bir alem oldugu icin oyle bir sey yoktu.

1|0
    0|0
    • Lise dönemi sırf ergenlik dönemi zaten.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok şeyler söylenebilir bunun için fazla şey geliyor aklıma...

0|0
    0|0
    • Kırıcı olmayanları söyler misin

• Çok fazla var hangini yazayım başka zaman yazarım olur mu sayfalar tutabilir.

• yazardım da çok zahmetli geliyor

0|0
    0|0
  • O kişi bendim lisede

1|0
    0|0
  • Eziktir oyle gelir

0|0
    0|0
  • o kişi bendim galiba hala öyleym

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben de pek arkadaş canlısı değildim lisede. Öyle fiziğimin kötü olmasından, inek olduğumdan değil de yalnızlığı severdim. Gerektiğinde konuşurdum sınıf arkadaşlarımla.
    Havalı olmaya çalışıyor diye çok konuştular da arkamdan pek tındığım söylenemezdi. Takma kafana. En yakın arkadaşın kendinsin.
    Ve son olarak emin ol neredeyse hepsi üniversiteye geçince birbirlerinin ismini bile unutacaklar.

0|0
    0|0
  • O kişi bendim, hala öyleyim. Aslında arkadaşlarım benimle konuşmaya çalışırdı ben istemezdim.

1|0
    0|0
  • Kendi halindedir ve kimseye zararı yoktur. Dalga geçilir ki ergen psikolojisi ile yapılan utanç verici alaylara maruz kalır. bir süre sonra alışır herkes. Göz önünde durmayı pek sevmez. Sessiz biri olduğu için kimseyle anlaşamıyor sanılır halbuki sadece içine kapanık biridir.

0|0
    0|0
  • Evet vardı bizim sınıfta, sessiz olurdu hep susardı hiç konusmazdı hiç bir aktiviteye katılmazdı ondan, biz dıslamazdık kendisi istemezdi konusmak

1|0
    0|0
  • Dışlamadım hiç hatta en yakın olduk bir ara fakat gercekten cok laf yapardı el kol şakasınıda çok abartırdı herkesin arkasından konusur yüzüne bir sey diyemezdi karakterlerimiz biraz zıttı ama onu dışlayan kimse yoktu tek olmayı kendisi seçti

0|0
    0|0
  • İçine kapanıktır karakteri öyle diye düşünürüm

0|0
    0|0
    • Bir dönem öyleydim her yerde. Ama onun dışında aile akraba çevremde Canayakin biriyim. Bana iyi davranildigini hissedersem çok sıcak iyi niyetli biri olurum. Ama lise zamanında dışlandigim için agresif mutsuz huzursuz davrandım. Beni suçlu görmüş olabilirler ama bu benim karakterim değildi. Sevilmedigimi hissetmeme verdiğim bir tepkiyidi.

• Seni tanımayanlarla samimi olmuyorsun ve o yüzden arkadasın yok gibi görünüyor işte. Ama seni dışlamalarına karsılık verseydın böyle olmazdı diye düşünüyorum. Çünkü ezen insanlar ezdikçe ezer.

• Dışlanmışlar hep olur maalesef. Ama kim denerse denesin onları araya almak imkânsızdır. Hep şüpheli davranırlar. Aranıza aldığınızda da sizi birbirinize düşürürler. Yani benim yaşadıklarım bunlar...

0|0
    0|0
  • Hareketlerinden dolayı dışlanmıştır , ben dışlamıyorum kimseyi

0|0
    0|0
  • Dıslamam. Yapim uymazsa konuşmam sade e

0|0
    0|0
  • Arkadaş oldum

0|0
    0|0
  • Dışlamam onu, bizim lisede vardı böyle biri gittim insan gibi konuştum arkadaş oldum gayette iyi biriydi.

0|0
    0|0
    • Ne kadar iyisin. Benim karşıma senin gibi olan pek kimse çıkmadı.

• Olabilir bem öyle olanlarla takiliyorum genelde. Üzülüyorum yalnız olmalarına

0|0
    0|0
  • Bende boyleydim kendini suclama deliler ne cirkin kizlar bile arkadas edinebiliyor bwnce bu okulun sucu hatta ya okulun fetocu ya da itlerden olusan bir grup bende guzwldim kiskanirdi kizlar erkeklerdw mal mal bakardi muhabbet olmuyodu yani

0|0
    0|0
  • Genelde içine kapanık kişiler oluyor. Aİlesinden baskı görüğünü düşünmüşümdür genelde

0|0
    0|0
  • Buse sen misin kankki

0|0
    0|0
  • O kisi bendim gerek duymadim hic kuru klaabaligi sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...