Kapat

Ya arkadaslar 2 haftadir artik cidden sikti tv yi aciyorum her kanalda darbe tayyip feto darbe tayyip feto baska birbsoz soglemiyorlar artik sikti bur kisi daha bana darbe tayyip feto derse kusucam artik. Kac haftadir bu yuzden tv izleyemiyirum. Internete giriyorum herkez datbeden tayyipten fetodan bahsediyor Artik yeter ulan ne darbeymis oldu bitti bu kadar uzatmayin a. k sokaga cikiyirum hererde akcomarlar darbe engelledni hulooo hulooo bagiriyorlar. Valla zaten amerikan vatandasiyim su okulum bitsin defolup gidicem. Size burada darbenizle tayyosunuzla fetonuzla mutluluklar. Ben orada Camaromun tadini cikariyir olucam.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Biz vatanımızı yerde bulmadık bu vaande ne zorluklarla kuruldu. Hiç bir hain örgütte demokrasiyi , Türk milletini deviremez. Vatan ne demek bilmiyorsun demek ki. tabiki uzayacak hainlerden temizlenecek. Anca

0|0
    0|0
    • Hainlerden temizliyoruz diye cadi avi yapiyorlar akpli olmayan herkesi fislediler.

• Tamam bir çok şey yanlış olmuş olabilir kafam devlet meselelerine çok iyi bassaydı orda ben olurdum zaten benim tek bildiğim vatanımı çok seviyorum. Bir şey olmadına izin vermem konunn uzatılması iyi halk çekilse daha kötü olacak

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bıkdık artık ama neyapalım. Tercih meselesi

0|0
    0|0
  • darbe tayyip feto

0|0
    0|0
  • Hadi bir hadi ordan git ülkemizden tabi sizde vatan sevgisi olmadığı icin anlayamassın

0|0
    0|0
  • burda senin havanı skerler canm bas git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...