Universitede arkadas bulamamak?

Bu sene üniversiteye baslıyorum, çekingen ve sessiz biriyim arkadas bulamam diye korkuyorum.. Simdiden bunu dusunuyorum ne yapmalıyım? :(

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen ünüversiteye arkadaş bulmak için mi gidiyorsun?
    hani bence arkadaş bulmamaktan daha önemlisi acaba ben derslerimi geçebilirimiyim diye düşünsen bence daha iyi..
    arkadas gelip gecici ama su alacağın notlar bütün bir yılına bedel...

0|0
    0|0
    • Allah Allah neyini anlamak istemiyorsunuz kardesim ya? Derslerimi çalışarak tabiki geçerim her koşulda bilmediğim bir şehirde tek başına yasamak cok mu kolay cidden?

• :D:D Cidden anlamaman güldürüyor beni Şu an

• ben anlıyorumda sen anlayamadın bence
      Bu sene üniversiteye baslıyorum, çekingen ve sessiz biriyim arkadas bulamam diye korkuyorum.. Simdiden bunu dusunuyorum ne yapmalıyım? diye soru soruyosun ve bana gülmen çok tuhaf :D
      arkadas edınmen ıcın bır neden yok. ama geleceğin derslerine daha çok konsantre olmak için birçok nedenin var..
      ne yapıcan arkadaşı? ekmek almayamı göndericen :D
      derslerden önce bunu düşünmen bence daha trajikomik..

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş için mi gidiyom okumak için mi

0|1
    0|0
    • Bos yere yer kaplama okumak için can atanlar var

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaş bulma bölümüne gitmiyorsun değil mi? Üniversiteye gidince açılırsın merak etme 😂

0|0
    0|0
    • Arkadaş bulma bölümüne gitmiyorum ama bilmediğim bir şehirde tek olucam

• Daha güzel işte. Herşeyi sıfırladın , sırada özelliklerini sıfırlamak var. Artık sen eski küçük çekingen değilsin , artık büyüdün değilmi 😂 Fazla bile açılabilirsin , arkadaşta yaparsın. Çok dert etme bunları , çok zor değil..

• Merak etme arkadaslar seni bulur. 😉

0|0
    0|0
  • Arkadaş seni bulur merak etme

0|0
    0|0
  • Aç kurtlar peşine takılır korkma :)

0|0
    0|0
    • Kız arkadas?

• Zor genelde üni baslayan kızlar egolu oluyor havalı. Genelde o kızlarında peşinde koşan aç kurtlar olucak ondan pek zannetmıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Bulursun merak etme

0|0
    0|0
  • ünide kimse beni çekemezdi :)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani :D

• Vala cekemezlerdi güzellik ve zeka olsa gerek. 3 ve 4. sınıfta artık herkes acılıyo birbirine zaten.

• her ortamda mutlaka bir arkadasin olur ama dikkat et kullanmak isteyen biri olmasin

0|0
    0|0
  • Normal ol :d

0|0
    0|0
    • Olamıyorum çekingenim o yuzden soruyu gizli sordum hdgf

• Üniversitede kolay arkadaş bulursun merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...