Buradan tamamen iyi niyetle ve arkadaşlık niyetiyle konuştuğum terbiyesiz bir arkadaştan bahsetmek istiyorum. Adını gizli tutuyorum ve yapmış olduğu saçma hareketten dolayı kızgınım..
Bana bir kaç gündür yazmayıp işi düştüğünü açıkça belirttiği için dürüstlüğünden dolayı numaramı verdim. İnternet paketimi (10GB) bitirdiğim için buraya bakamayacağımı söyledim. Neden yazmadı bir şey mi oldu başına birşey mi geldi derken profiline baktım ve beni engellemiş.

Şimdi burada amaç ne?
Yardımcı olmayı düşündüm, art niyet veya abazalıkta yok.. Hata bunun neresinde? Biri bana açıklasın!

0|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hata karşı tarafın, kendini bulunmaz hint kumaşı sanması, İstediğinde kendisinlen ilgilenilsin, istediğinde onun her dediği yapılsın, nazı ve kaprisi çekilsin, canı sıkılınca ''her zaman'' birileri olsun, öyle ilgi delisi, ilgi manyağı insanlardan mümkün olduğunca uzak durun. fazla iyimserlikte kötü birşey. değersiz insanlara değer verip gö, tlerini kaldırdıktan sonra ne yapsan faydasın. koy gö, tüne gitsin. ne bok yiyorsa yesin. tekrar geldiğinde sıç ağzına engelle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyimser olmak hata değil ki. O arkadaş yanlış davranmış.

0|1
    0|0
  • (10GB) internetin bitmeseydi böyle olmazdı

0|1
    0|0
  • Hata tabiki de lanet olsun içimizdeki insan sevgisine:(

0|1
    0|0
  • Ya tabiki iyi olacaksın ama kendinide ezdirmiceksin saf olmicaksın aklını kullanacaksın..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hata olarak bakman hata.
    İyimserlik hata değil ancak iyimser olana karşı iyimserlik beklemek biraz ticari bir durum.

Kaybetmeyi göze almayan insanların iyimserliklerine mana vermek zor.
    iyimser olarak kazanabileceğinizi kim öğretti?

2|0
    0|0
    • İyimser olduğum her zaman ben kendi içimde bir şeyler kazandım ama bu nokta da ticari bir durum yok.. İyimserlik beklemedim, yardımcı olmak için numaramı paylaştım. Kimseye numaramı kolay kolay vermem..

• Bazı insanları anlamak zor. Kuruntu yapmış olabilir veya seni kullanmak istemiş olabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...