Herkes bir baksin!!!!?????

0|2
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlk paragrafa %100 katılıyorum.👍

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kürtlere her zaman saldırılıyor yeterki bahane olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• chpliside atatürkçüsüde solcusuda benim gözümde vatan hainidir ve bu asla değişmeyecek ;) bugün için Tayyip Reis'in yandaşları bizlere koyun diyorlarsa zamanında atatürke nasıl koyunluk yaptıklarını unutmamalılar ;)

0|0
    0|0
    • Tayyip Reis'in yandaşlarına (yani bizlere) demek istemiştim yanlış anlaşılmasın.

• Tamam kardesim benim

• tamam canım bacım :)

• bunu okuyacak kadar çomar değilim çok şükür.

0|1
    0|1
  • Fazla okumaya gerek duymadim.
    Atam'ızın heykeline, Anıtkabir'e zarar vermeye kalkışılırsa o zaman görürüz kimin kellesi kimin gövdesine ağır geliyorsa.

0|0
    0|0
  • Öyle bir durumda silahlanır, Anıtkabiri korumaya koşarız. Gerisi benim için önemli değil. Anıtkabire yakınım zaten. Rümi, seni de korurum, Ankara'ya kaçarsan ;D

0|0
    0|1
    • 😂 istanbuldan mi

• kendimi tokat yemiş gibi hissediyorum :D

• çok basit düşünüyorsun dostum işin gırgırındasın belli

• Yine başlamış sosyal medyanın saçma sapan, kaynaksız destursuz sallama dallama yazıları.. İnanmayın böyle şeylere.

0|0
    0|0
    • Oncelikle bunlar olabilecek seyler darbeyede iki gun once darbe olacak dense guler gecerdiniz

• Senin polisliğini yerim ufaklık :) Saygısız sözlerin nedeniyle şikayet edildin..

• Saolasin ☺☺

• her kafadan bir ses çıkıyor delinin biri bir taş atıyor kuyuya kırk akıllı bir deliye bakıyor bir kuyuya itibar etmeyin böyle yazılara

0|0
    0|0
  • Biz vatandaş olarak dikkat edip tahriklere kapılmayız ama sende tüm polislerimizde dikkatli olsun. Hepiniz Allaha emanet olun.

0|0
    0|0
    • Darbe gununde gorduk turk milleti vatani icin canini verdi evelallah kimsenin gucu yetmez

• Bu millet için hepimiz için herşey çok güzel olacak inşallah :) Canim kardeşim Allaha emanet ol. Kendine dikkat et emi. Dualarimdasin...

• Sende dikkat et abim ☺

• kim yazmıssa kafadan sallamış insanları korkutmak için yazmıs

0|0
    0|0
    • Tedbiri elden birakmamak gerek Şu an neler oluyor ulkede belli degil

• Wpden geldi ve paylastim zaten mesaj bu ve bir devrem atti bu sadece tedbir anliyor musun

• neyse bişi demiyorum aç olan açlıgıyla kalsın tok olan tokluyla hade iyi geceler

• öfff yeter yaaaa...

0|0
    0|0
  • Yazıyı okumadım üşendim fakat bu saatten sonra bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • cıa raporları elden ele dolaşıyor şaşılacak iş

0|0
    0|0
    • Bunu dikkate almak bu kadar zor is degil yorum yapin diye degil dikkatli olalim diye paylastim

• bir yeter vazgeçin ya yeter o günü hatırlamak istemiyorum 😤😤😤

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...