Bizim IQ değerimiz bu kadar düşük mü ya?

Bence bu kadar düşük değildir bizim IQ değerimiz Avrupaya göre.
Bizim IQ değerimiz bu kadar düşük mü ya?

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• Papaz eriğini imam eriğine çeviren bir sistemi kabul eden bir ülkenin 88 olmasına bile şükretmeliyiz.

2|5
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Yunan halkiyla cok ortak karakterlerimiz var hemen hemen her konuda benzesiyorum onlarin 97 olup bizim 88 olmamiz gercekci degil ayrica bulgarlarin 96 olmasida gercekci degil ve son olarak italyanlarda pek yuksek IQ lu sayilmaz bence objektif bir arastirma degil

1|0
    0|1
    • İtalyanlar zeki adamlardır. İtalya dünyanın en gelişmiş 8 ülkesi içinde.

• Peki Türkiyenin kaçtır sizce?

• Her ne kadar amacsiz insan sayisi fasla olsada turkiye tabani 91 dir cunku normal zeka olarak adlandirilan IQ duzeyi 91-110 arasi benim herhangi bir veriye dayanmadan tahminim turkiye 91-95 bandindadir

Erkekler Ne Diyor 34

• Kendi halkını aptal gören, kendi insanını küçümseyen arkadaşlar merak ediyorum acaba kendileri bu milletin bir mensubu mu değiller yoksa onlar uzayda falan mı yaşıyorlar. Pardon, arkadaşlar "atom parçalamaktan" vakit buduklarında buraya yazıyorlar herhalde.

0|1
    0|0
  • Normal düşük olması belli değilmi. 😂😂

2|3
    0|1
  • Ondan da düşük bence. Aziz Nesin'in lafı çnı hatırlayın

0|3
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bence cidden düşük IQ ortalamamız bu bir gerçek, halkımız okumaya pek bir uzak. Ama Avrupa'nın da böyle ekstrem şekilde yüksek olduğuna inanmıyorum. Taraflı bir araştırma sanki. İtalya 101 IQ ha oldu canım.

1|1
    0|0
  • de saçma bir liste..

0|1
    0|1
  • 88 bile çok vermişler

0|0
    0|0
  • Cinsellik bolumundeki sorulara bir goz gezdirince fazla bile geliyor bu ulkeye.

1|0
    0|0
  • IQ yu geliştiren şeyler bizim ülkemiz için fazla lüks kaçıyor , evden işe işten eve sadece tv izleyen bir topluluk için normal bir ortalama.

0|0
    0|0
  • Evet gayet normal... Baya bayaa geriledik.

0|0
    0|0
  • bakıyorumda kendi milletini bukadar aşağılayıp onların şerefini düşünmeyen insanlar varken öyle düşük gösterilmesi normal avrupalılara benzemiyosan canımsın onlara göre bizim avrupa meraklılarıda kabul eder canım olduğunu

0|1
    0|0
  • elbette değil neye göre yapılmış bu testler önce onu bir açıklasınlar

1|1
    0|1
  • ne biliyorlarsa beni ölçmediler mesela bu uyduruk bir şey inanmayın ıq ya da inanmayın neye göre ölçüyor o testi 3 kez çözerim ıq mu yükselmiş oluyor sadece görsel zekayı ölçer o test zekayı ölçemez

0|0
    0|0
  • düşük tabi salak bir milletiz her boka cabuk inananırızz araştırma yapmayız hiç bir zaman

1|0
    0|1
  • bence doğruyu yansıtmıyor
    çünkü 88 çok fazla :D

0|1
    2|1
  • Bilmem... kac kiside ve sosyal siniflari neydi olculenlerin bunu bilmek lazim... saglikli ve objektiflik adina...

0|0
    0|0
  • yat kalk bana dua et benim gibi okuyan zeki insanlarda olmasa hepten düşecek

0|1
    2|2
  • %49 düşürüyor pampa :D

0|1
    1|1
  • Ben beklerim.

0|0
    0|0
  • He ya he ben ne guvenicem boyle seylere , gece gece sinir bozuyonuz he buna gore mi olcucem ben simdi akil seviyemi

0|0
    0|0
  • itin bok yemesi yaa

0|0
    0|1
  • ülkenin durumuna bakınca gayet normal

0|0
    0|0
  • 15 20 değilde 88 yazmışlarsa 80i atatürkün hatrınadır

0|0
    0|1
  • Cahiller ortalamayı azaltıyor sorun burda knk

0|0
    0|1
  • Hadi ben IQ mü biliyorum kaçınız düzgün test yaptırdı?

0|0
    0|0
  • 88 den de aşağı :D :D

0|0
    0|1
  • Tabikide değil. Güvenilir mi buna?

1|0
    0|1
    • Kaçtır sizce iq düzeyimiz?

• Çok güzel bir söz onu paylaşmak istiyorum. Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur... 'Tavuk toplum', önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"

• @Resentful Hâlâ sözümün arkasındayım.

• Fazla bile bu rakam.

0|0
    0|0
  • O kadar çok aptal ve zeka gerisi var ama hepsini bilmediğin için boyle diyorsun :))

0|0
    0|0
  • Gerizekalıyız. NET

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• Olabilir neden olmasın ama zaten IQ seviyesi değil önemli olan onu kullanabilmek bence. Daha ne yazayım bilemedim.. d

0|0
    0|0
  • Biraz iyimser gordum tum dunya ortalamasini

1|0
    0|1
  • Lan turkiye nereee 😖😂😖😂😖😂😂😂😂

0|0
    1|0
  • Hiç şaşırmadım nedense

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre? Sallama bir tablo olduğu o kadar belli ki.

0|0
    0|1
  • Gorillerin 82ymiş bir de. Tek rakibimiz goriller 😂

0|0
    0|1
  • Bence daha düşük çıkmadığına şükredelim🤔

0|0
    0|0
  • Gorillerin 82'ymiş biliyo muydunuz? 😳 Yani sadece 6 sayı fazlamız var

0|0
    0|0
  • Valla ben ortalamayı yükseltiyorum da tek başıma da nereye kadar