Otobüsle doğuya gitmek tehlikeli mi?

Annemler memleketimize gidecez diye tuttu bende gitmek istemiyorum ama yalnız kalacam diye gelmek zorundayım uçakla gitmek istiyorum ama uçak biletleri çok pahallı 1 bin liradan aşağa değil otobüsle geze geze gideriz diyor annem istanbuldan mardin uzak kaç saat yol çekecez hayatım da otobüse binmedim hadi onu bırakın güvenli değil dağda teröristler var yolu kesebilirler dağdan geçiyorlarmış sizce otobüsle yolculuk güvenli mi değil mi bu konuyu bilenler cevaplasa sevinirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım asıl tarorisler şegitlerde görmedinmimi ankarayı istanbulu gönül rahatlığıyla gidebilirsin ben yaz tatilimi orada geçirdim midyad ta çokta güzel bir yer oyle korkulacak bişey yok içiniDeki bu ön yargıdan kurtulmayı başarırsak herşey daha güzel olacak

0|0
    0|0
    • Ben hayatım da doğuya gitmedim nasıl bir yer bilmiyorum küçükken saymıyorum bile çünkü hatırlamıyorum teröristler dağda sürekli yol kesiyorlar adam öldürüyorlar acımasızlar hamile bir kadını bile öldürüyorlar insan korkuyor işte ne yapayım kaç gündür kaç şehit oldu bunlar durmuyor her yerde varlar 😔

• İstanbul'da olmadımı ankarada olmadımı korkmana gerek yok gönül rahatlığıyla gidebilirsin bişey olmaz çünkün daha yeni geldim 20 gün oldu

En İyi Kız Görüşü

• Askere saldiriyo seref yoksunlari.. otobüs bisey olmaz herhalde

0|0
    0|0
    • Bu kansızlar küçük çocukları bile öldürüyor hamile öğretmen yaşlı hepsini dün bir haber çıktı tır şöförünü yaktılar allahtan ölmedi bunlar allahtan korkmuyor vicdansızlar korkuyorum oraya gitmeye küçükken gittim sadece hiç hatırlamıyorum ki 😔

• Ben iki yil önce gitmistim mardine. gece vakti otobüsle.8-9 ekim olaylarindan bir kac gün önceydi. valla bende biraz korkmustum, ordanda gece vakti yine diyarbakir😶 Insanin kendi vataninda canindan endise etmesi ne aci

• Aynen bunlar acımasız allahtan korkmuyor eğer içlerinde allah korkusu olsaydı bunları yapmazdı yukarda bir pislik kendi memleketinden korkuyorsun bide umarım hdpyi desteklemiyorsundur diyor doğu diyince insanın aklına kürt mü geliyor kürt olursa direk hdpyi mi desteklemiş oluyor ben kürt değilim ama bunu düşünmek tam bir ırkçılıktır allahlarından bulsun

Erkekler Ne Diyor 6

• Hic bir sıkıntı yok ben 3 gün önce yolculuk yaptım

0|0
    0|0
  • Bazı yollar ciddi anlamda tehlikeli. Mesela Diyarbakır-Bingöl, Tunceli-Erzincan vs.

0|0
    0|0
    • Yani yol keser diyorsun offffff güzelim memleketi ne hale getirdiler insan kendi memleketine gitmeye korkuyor niye bu terör olayları var ne zaman bitecek 😢

• İki alternatifiniz var; ya gitmeyin ya da paraya kıyın uçakla gidin.

• Gitmek zorundayız annem kaç yıllardır gitmiyor ben istiyorum hem bundan dolayı istemiyorum can güvenliğimiz yok allaha emanetiz o kadar para vermeyiz

• Yuhh 1.000 TL mi?

0|0
    0|0
    • Evet 3 kişi bin tl den fazla

• kendın bile memleketine gitmeye korkuyorsun umarım hdpyi desteklemıyorsundur

0|0
    0|0
    • Allah korusun doğulu olanlar hdpli mi oluyor çok saçma bizim bütün sülale akpli mhp de var hdpli yok olamaz da neyse şimdi ırkçılığa girmiyelim iyi insan olsun da allahtan korksun da kim olursa olsun

• Ama ben türküm ben dilim türkçe benim memleketim türkiye benim ırkım türk ırkçısın muhattap olmak istemiyorum senle

• ya erken bilet alsan ucak 100 lirayada gidersinb ben 100 liraya cok gidip geldim

0|0
    0|0
  • Otobüs değilde tren varsa trenle gidin.

0|0
    0|0
    • Yok tren olmaz otobüs ya da uçak olmalı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...