Fikrim Nasıl Sizce Bana Bir Yorum Yapın Lütfen?

Şimdi Ege Üniversitesi'nde 1 yıl Felsefe okuyup aynı zamanda İngilizce öğreneceğim profesyonel olarak. aynı zamanda Starbucks'ta çalışmayı düşünüyorum. Seneye de ingilizceyi tam olarak bildiğim için dil bölümünden girip şansımı deneyeceğim. Sizce çok çalışıp azmedersem bu iş olur mu lütfen bir fikir verin kardeşlerim.

Güncellemeler:
Başka?
Güncelleme.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Azimmle sıçan (fare yani) duvari delermis ki sen insansin yani denemek lazim kaybedecek bisey yok ama denemezsen kaybedersin ve durma basla hayellerin icin calis

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanii İngilizceyi tam olarak bilmen için temelinin ve hazırlık eğitiminin olması gerekiyor olsa bile Lys5 zordur bir kurs bir egitim ayarlaman lazım o da hafta içi çok yoğun oluyor programı eğer şu an b1 b2 seviyen yoksa kesinlikle o topa girmemeni öneririm, dilden hazırlanacaksan otur evinde hazırlan okurken yapamazsin hem okuyup hem çalışırken hiç olmaz, he dersen ki Felsefe 2. tercihimdir oyleyse Felsefe oku hobi olarak Universitede kurslara falan katılır uni bittikten sonra ogrenirsin ki zaten bildigim kadariyla zorunlu ingilizce hazırlık var

1|0
    0|0
    • Ben ingilizce anlıyorum konuşadabiliyorum temelim var sadece grammar yok. :) yani öğrenmek zor olmaz benim için. Bu sene kendimi denedim 10 net yapmışım hiç çalışmadan.

• İnönü Üniversitesi, bilmiyorum Şu an hiç temelin falan yok maratonun sonunda karar veririz 😊

• Temelim var aslında benim. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsan istedikten sonra herşeyin üstesinden gelir.

1|0
    0|0
    • İnşallah yani ingilizce temelim var 5-6-7 ayda öğrenirim gibime geliyor belki de daha az.

• İnşallah bakalım çok teşekkürler..

• Rica ederim :)

• Arap atı maşaallah..

1|0
    0|0
    • Azimle.. duvarı delermiş. :)

• 1 senede halledeceğim umarım.. Çok teşekkür ederim abi

• Allah, kudret versin kardeşim, hadi bakalım inşaallah..

• azimle s. çan beronu deler demişler devam et başarabilirsin

1|0
    0|0
  • hayaller hayatlar (:

1|0
    0|0
  • Felsefe karakterini geliştirir. Sonrası kolay.

1|0
    0|0
  • Okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olur tabiki neden olmasın 😊 bende bugün tercih yaptım bankacılığı silmek istiyorum nasıl yapıcam çıktısını almak zorunda mıyım bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Yeniden düzenleyebilirsin ne olur ne olmaz çıktısını al bence. :) Sonuç belgesini de al

• Alicam canım ama okula da bırakmalı mıyım bilemedim dün okulda yaptim ilk yaptığımın çıktısının biri okulda biri bende o yüzden bilemedim 😊

• Dil düşünüyosan aslında felsefeyi hiç okumadan sırf dile odaklansan daha iyi olmaz mı

1|0
    0|0
    • Puanımın yarı yarıya kesilmesi önemli değil. Aileden biraz uzaklaşmam ve çalışmam gerekiyor. Dili öğrenmem imkansız yoksa.

• Umarım. Düşünmekle kalmazsin :)

1|0
    0|0
    • O azim içimde var. Gider gitmez iş bakıp dil kursu arayacağım. :)

• Iyi düşünce

1|0
    0|0
    • İnşallah bu şekilde olur. Teşekkürler. :)

• neden olmasın

1|0
    0|0
  • Aslında düşünce

0|0
    0|0
Yükleniyor...