Babasız buyuyen kızları kolay lokma olarak goruyormusunuz?

Bu soruyu okudugunuz zaman cevabiniz evet ise sizde gercekten insanlikla ilgili hicbir duygu yoktur

0|1
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Babasız büyüyen kızlar ilgiye açtırlar sevgiyi az gördükleri için sevgililerinde veya eşlerinde bablarında görmediklrei hisleri ararlar isterlre.
    Haklarıda istemeleri.
    Babasız büyüyen kıza yanlış yapmak onun tüm hayatını yıkmaktır benec normal kızlardan daha ok dikkat edilmelidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babasız büyüyen kızı kolay kolay yatağa atamazsın. Ona birazcıkda olsa sevgi gösteren erkeğe çok bağlanır evet. Ama sizin onun babası olmadığı için onu kolay lokma olarak gördüğünüzü anladığı anda bir daha size bakmaz. Ki böyle kızları hayal kırıklığına uğratmayın. Diğerleri üzüldüklerinde "babişkolarına" sığınır, bu kızlar ise içine atar her şeyi, kimseyle paylaşamaz. Ona yanlış yaptığınızda 100 metre uzaklıktan size olan nefretini hissedebilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Onu bilmem de bu durumu duygu sömürüsü yapan kızı parmağına oturturum... delikanlı olck bunu belli etmicek güçlü olacak duygu sömürüsü yapmick

0|0
    0|0
  • Gerçekler bunlar. biraz şefkat baglanmalarina sebep oluyor ve ilgisini çekiyorsun. Suistimale açık

0|0
    0|0
  • kolay lokma mı :D ömrüm onun olsun ya , hem babası olim hem eşi. babası olmayan bir sevgilim olsaydı , ondan ayrılamazdım sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Aksine onlar herşeyi görmüş geçirmiş hayatın sillesini yemiş insanlardır aksine degeri ve sevgiyi hakedirler bence... eğer öyle birine denk gelirsem onu üzmemek için canımı dişime takarım

0|0
    0|0
  • Neden öyle görülsün? Hayata dair daha iyi geliştirirse kendini şımarıklardan daha olgun yaklaşımı olur ve dışarıdan gelecek kötü etkenlere karşı daha donanımlı olur.

0|0
    0|0
  • Bazı insanların yokluklarını hiç bir zaman avantaj gibi saçmalıkları düşünmedim bile.
    Karşımdaki kızın babası olmayabilir. Bu normal bir şey. Öleceğiz elbetteki hepimiz.

0|0
    0|0
  • Hayır ama onlar baba sevgisinden mahrum kaldiklari icin herhangi bir erkege kolay baglanabiliyorlar ve o erkek srfsz çıkarsa onu bırakırsa ya da oyuncak ederse erkeklere güven diye birşey kalmiyor iclerinde

0|0
    0|0
  • Bazı şerefsizler öyle görüyor

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Aksine daha hassas davranirim. Ama onkari kolay lokma gorup kandiran cok gördük duyduk serefsz cok maalesef

0|0
    0|0
  • Kimse kolay görülmemeli

0|0
    0|0
  • Hayir ne alakasi var ki babayla

0|0
    0|0
  • hayır hayattan acıları yaşamış bir kız aksine daha sert olur

0|0
    0|0
  • babasız buyun bır ınsan gıbı olgunlasmıs dımdık ayakta durun kımse goremezsın bu dunyada ve hayata saygı duydugum ınsanlardan bırıdır babasız yasamak cok zor allah kımseyı ailesi sınav etmısın =(

0|0
    0|0
  • hayır ne alaka

0|0
    0|0
  • daha neler

0|0
    0|0
  • Onlar birer çiçektir. Net

0|0
    0|0
  • soru çok saçma geldi bana kusura bakma ama

0|0
    0|0
  • AA lütfen kızlar lokma değildir bazıları var ki bildiğin dürüm :D

0|0
    0|0
  • biz babasız büyüdük ablam hiçte kolay lokma değil ayrıca öyle gören biri varsa ağzını dağıtırım yaşı, boyu, fiziği umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Daha iyi yetişmiş olarak görüyorum, Hayatın gerçeklerini anlamış..

0|0
    0|0
  • abisiz kızlar tercihimdir . babalık yapamam kimseye . ugrasamam oyle kızlarla .

0|0
    2|0
    • Yanlış düşünüyosun. Bikere babası yok diye babalık yapacağın anlamına gelmez. Babasız kızlarda daha güzel severler çünkü onlarda kaybetme korkusu var. Ha, sadece daha hassas ve kirilgan olur ki zayıf noktalarından biride babası olmamasıdır. Babası gibi sever seni sen ben babalık yapamam dediğin için sana öyle bir kız denk gelicek bak kesin.

• @Heart-less kafama silah dayamazlarsa sıkıntı yok gelsinler

Kızlar Ne Diyor 7

• Babasız büyüyen bir kız çocuğu olduğum vakitler çok güçlüydüm inan.
    Bizler bir erkekten kazık yemeyi, erkeğin bir kadına neler edebileceğini babamızdan görmüşüz zaten.

0|0
    0|0
  • neden kolay lokma olsun ki aksine erkek gibi, daha da namuslu kizlardir bence.

0|0
    0|0
  • Evet bence oyle. Babanin golgesi bile yeter diye bosuna dememisler. Kotu olan ben değilim hayat kotu, insanlar kotu.

0|0
    0|0
  • Yoo ne alaka

0|0
    0|0
  • Onlar kendini kolay lokma gösteriyo

0|0
    0|0
  • Burda yazdıklarına bakma herkes sahipsiz diye altına alma çabasında oluyor

0|0
    0|0
  • Anasız büyüyen kız dan da bir b ok olmaz diyorlar. Napalim bizde öylemissiz demekki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...