Fetonun Harp Okullarından Haksız Yere Attıkları Atatürkcü Vatansever Öğrencilerin Hali Ne Olacak?

bir kiz ogrencinin namusuna laf attiklari icin intihar etti.. digerleri turlu iskencelere maruz kalip harp okullarindan ayrilmak zorunda kaldi... gercekler ortaya cikti.. peki simdi ne olacak bu insanlara?

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Valla bu ve bunun gibi buraya birçok konu açıldı ama ben çok haksız buluyorum ve bu kararları verenleri lanetliyorum. İpek Üniversitesi - Kapatılan Okullar başlığını arat ve altındaki yorumları oku. İnsanlar çok bencil ve vicdansız. İnsanların okulları kapanıyor ve insanlar ohh olsun beter olun diyor. Bu kararı verenleri alkışlıyor. Hepsine lanet olsun

0|1
    0|0
    • tabi ki tüm okullar fetönün değil ve ordaki öğrencilerin bir suçu yok... fakat benim burdaki dediğim olay farklı bişey... buyrun zahmet olmazsa bir okuyun ne demek istediğimi anlıcaksınız
      odatv.com/...ilan-ogrenciler-kurdu-2905151200.html

• Ben sadece kendi acımı paylaşmak istedim. Bu durumdan dolayı kapatılan şeyleri duyunca hemen birşeyler yazmak ve bende paylaşmak istiyorum. okuyup tekrar yorum yaparım

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğiniz olayı bilmiyorum ama buna benzer nice olaylar var.
    Bizim yazlık evimizde komşu olan ünlü bir üst rütbeli subay var. Ergenekon ve Balyoz davaları sırasında adamın hayatını kararttılar. Ülkeye büyük katkısı olan ve kahraman sayılması gereken kişi yıllarca hapiste ve mahkemelerde süründü.

Feto'nun da buna seyirci kalıp olanlara kıs kıs gülen iktidar partisininde suçu çok büyük. Vatan hainliğinden başka bir şey değil.
    Fetocuların da iktidar partisinin de birbirinden farkı yok. Süne zararlısı gibiler.

0|1
    0|0
    • odatv.com/...ilan-ogrenciler-kurdu-2905151200.html

onlar ayrı ergenekon balyoz.. birde bu harp okullarından atılan öğrenciler.. zorla baskıyla ayrılmak zorunda bırakılan... türlü işkence iftiralar

• Bütün bunlara rağmen %50 oy alıyor. İnanılır gibi değil. Halkın bu kadar kötü karar vermesi inanılmaz.

• iktidarın o konuda hiçbir suçu yok... çünkü muhalefetin biri iktidarın stepnesi içinde bölünmeler var... diğeri zaten pkk bölücü... diğeri ise kendi içinde ayrışmış bölük börçük olmuş başındada beceriksizin teki... yani şu an hiçbişey değişmez böyle giderse rejim değişir görünen o...

Kızlar Ne Diyor 1

• Olan her şey bok yoluna giden insanlara masumlara oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...