Yanlis mi yapiyorum?

Anaokulunda staj yapiyorum. 3 yas ogrencim var. Erkek. bir kere uyku saatinde altina siicti heryeri heryer kaka oldu. Dişleri çok çurk. Ama beni seviyo galiba hep yaklasiyo bana yani. Ben onun o bklu halini gorduktn snra ona yaklasamiyorum. Cok samimi davranmiyorum. Yanlismi yapiyorum kendimi zorlamalimiyim ya :(

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ''pisledi'' kelimesini kullanmak yerine ''s.. tı'' kelimesini kullanarak zaten yanlış bir işte olduğunu gösteriyorsun. Çocuk bu yaşken eğilir ve anaokulu öğretmenliğini göze alarak wc eğitimi için en az ailesi kadar sorumlusun belki de daha fazla. Empati kuruyor zorluğunu da hissedebiliyorum fakat senin kendini ifade ediş kabalığın yanlış işte olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen sıçmayan yaparsın ilerde saçmalama cocuk o

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Öyle şeylerden iğreniyorsan kendine başka meslek seçmen gerekirdi..

Çocuk bu ne olmasını bekliyorsun..

0|0
    0|0
  • sen de tuvaleti kullanıyorsun anüsünden bk çıkan bir insansın, nasıl katlanıyorsun kendine öyle tuvalete bıraktığın bkları düşündükten sonra
    çocuğa nasıl tuvalet eğitimi verilir, nasıl diş fırçalama öğretilir, abur cubur yemesi nasıl engellenir vs bunlara odaklanmanız gerekmez mi? temizlik kavramı ile ilgili saçma takıntılarınız varsa bir doktora görünün acilen, bir anlamda artık profesyonelsiniz, davranışınız çocuklara zarar verebilir...

0|0
    0|0
  • Ben de tıp öğrencisiyim. Sence hasta kanlar içinde geldi diye bırakmalı mıyım :D
    Mesleğe başlarken belli değil mi olasılıklar. Kaçacak insan zaten yapmamalı. Hadi sen stajlara kadar daha bişeyle karşılaşmadığın için bir garip oldun. Ama inan karşılaşa karşılaşa artık tepki bile vermediğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • Çocuk o ailesi ile tuvalet eğitimini konuşmalısın uykusunda ne işeyebilir nede sıçabilir.. Uyanık olmak zorunda.. Eğitim şart... Bunu sen değil ailesi vermeli konuş..

0|0
    0|0
  • galiba yanlış meslektesin :)

0|1
    0|0
  • ablacım bende okulda çalışıyorum ilkokulda çalışırken nelerini gördüm
    3 yaşındaki çocuk ne bilsin tuvaleti ya? hem çocuk sevmiyorsanız nasıl tüm gününüzü çocuklarla geçirip onlara eğitim vereceksiniz, zorla olmaz ki bu iş

0|0
    0|0
  • Hemsirelerde oyle ama isleri o

0|0
    0|0
  • Siictimii. bence bu kelimeyi kullanmamalisin cok ayip!

0|0
    0|0
  • bence sen insan değil kendini sevmiyorsun

0|0
    0|0
  • Anaokulu öğretmenliği sana göre değil

0|1
    0|0
  • yanlış yapıyosun ne bekliyorsun 3 yaşındaki çocuk sümkürürde altınıda yapar ,

0|0
    0|0
  • çocuk o yahu abartma normaldir

0|0
    0|0
  • akılına bırak kardo fazla da ıtıcı davranma ama daha cocuk malum :D

0|0
    0|0
  • ne gerek var. salak

0|0
    0|0
  • Çocuğa öyle davranman kötü bir hareket ve çocuk bu sıçar yani

0|0
    0|0
  • Olur ya insanlik Hali sende haklisin her isin zorlugu var ama cocuktut sicarda alis boka :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 3 yaşındaki çocuktan "sayın gizli hanım, çok acilen tuvalete gitmeliyim yoksa gerçekten burada çok kötü şeyler olacak, rica ediyorum bana eşlik eder misiniz?" demesini mi bekliyordun? Soğumuş bir de, hasbam.

0|1
    0|0
  • Bende allahtan sican yok :D ya bilmiyorum ama bugun başka siniftan bir cocuk oyun odasında sicmisti bende sevemedim onu :D

1|0
    0|0
  • Yahu ufacık çocuklara bile böyle yapacaksanız niye sevmediğiniz mesleği seçiyorsunuz? Bu insanlar siz mesleğinizi sevmiyorsunuz diye sonuçlarına katlanmak zorunda mı? Çocuk bu çocuk ne bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Tuvalet egitimi çocuğun gelişiminde en önemli eğitimdir bu dönemde aile çok dikkatli olmalı çocuk fizyolojik ve psikolojik açıdan kendini hazır hissettiği zaman başlanmalı. Bu durumu aileyle konuşup daha dikkatli daha özverili olmasi açısından tuvalet eğitimi hakkinda konuşmak gerek. Ve görünüşe bakılırsa bu mesleğe uygun biti değilsin Sana uygun bir mesleği seçmelisin. bir cocuk gelişimci olarak bir çok kez daha kötü durumlarla karşılaştım bu çocuklara daha yakın daha şefkatli olmamı sağladı. Çünkü çocuklar bize ve ailesine muhtaç küçük minik sevimli yavrulardir. Sevgiye ilgiye ihtiyaçları var dozunu kaçırmadan Sevin.

0|0
    0|0
  • bu işi seçtiysen çocuklara ayrım yapmayacaksın ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • İlerde bu mesleği düşünüyorsan yanlış yapıyorsun ben de lisede staj yaptım anaokulunda çocuk gelişimi okumuştum. Ama bana göre olmadığını anladım üniversitede tercih etmedim hiç o bölümü

0|0
    0|0
  • eh anaokulunda olur böyle şeyler bence alışmalısın

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir ağız ya

0|1
    0|0
  • abi 3 yasinda cocuk lan

0|0
    0|0
  • Yanlis düşünmeyin sizin çocuğunuz da olabilirdi o