Aslen nerelisiniz, nerede yaşıyorsunuz?

memleketlüm olana eig herkese (+1) :))

0|0
28|89

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 88

• 40 vatan
    06 mekan..

#Vesselam

2|1
    0|0
  • Aslen dünyalıyım ve tüm ülke sınırlarının kalkması gerektiğini düşünüyorum.

1|0
    1|2
  • antepliyim ben :)

1|0
    0|0
  • baba tarafım bulgaristan göçmeni aslen. bulgaristan'dan kayseriye gelmişler, halyle babamda kayserili ki bizde kayserili oluyoruz. aslen doğma büyüme izmirliyim. şu an izmirdeyim. fakat baba nereliyse sende oralı oluyorsundur. ama ben izmirliyim diyorum yani, doğduğun değil doyduğun yer önemli

1|0
    0|1
  • umbledore odasına çağırdı gene. tuvaletde sigara içiyormuşum çiçeğine koyim. nerde içicem başka ya. yok okuldan atılırmışım falan bir ton tehdit. yeni kayıt olmuşum zaten bu kadar sıkılmazki. bu bir ton azarladı. snapede odadaydı dedi bidaha sigara içersen o asayı popona sokarım. ben başım eğik özür diledim çıktım odadan. kimi göreyim bide. yalaka potter. dedim hayırdır sürekli müdürün odasına girip çıkıosun? bu gerildi tamammı diyo benim alnımda yara izi var falan seçilmiş çocuğum ben. lan ben dellendim. dedim lan bizdeki façaları gör sen bide bacım çocuğu açtım kolumu gösterdim buna göt gibi kaldı. kafandaki ufacık yara iziyle okulda popon kalkık geziniyorsun dedim.

neyse bu gitti. baktım hermoni. çiçeğine koyim azdırıo bu kız beni. tuvalete girdi tamammı. piçlik değilmi ya. girdim peşinden bunun tuvalete. çektim bir köşeye. dedim böyle böyle ben senden hoşlanıyorum. bu mırın kırın etti falan. sinirlendim dedim seviyorum işte kızım. bu dedi ben rondan hoşlanıyorum. ulan tepem attı benim. lan okulun canısı oldun canısı. bir harrye veriyorsun bir rona. yakında hagride bile verirsin sen çiçeğine kodumun kaşarı. bu çıkardı asayı. ben kaçtım ya. gryffindor sonuçta çalışkan arkadaşım yapar bişiler elimiz yüzümüz yamulur çiçeğine koyim.

neyse seçim günü. biz yeni piçiz ya. kafamıza şapka falan takıcaklar. çiçeğine kodumun şapkası herkese gryffindor bana geldi hufflepuff dedi. dedim o ne çiçeğine kodumun çocuğu. ben düz lise mezunuyum diyemi yaptı anlamadım ya. millet alkışlıyor falan. bok var çiçeğine koyim hufflepuffta. yatakhanelere dağıldık biz falan. çiçeğine koyim bölümde bir tanemi güzel kız olmaz. hepsi bıyıklı çiçeğine koyim. kafayı yedim. neyse okulun bir tane sarışın piçi var. malfoy. sağlam çocukmuş. belki konuşursam torpil falan yapar ya.

neyse gittim konuştum malfoyla. okula türkiyeden gelen tek büyücü benmişim ya. ama iyi anlaştık piçle. çıkardım bir paket lark. ikram ettim buna. içiyoruz arka bahçede. dedim böyle böyle anlattım durumu. ben avcılar belediye başkanının yiğeniyim dedim

0|0
    0|0
  • Mardin urfa

1|0
    0|1
  • Rizeliyim, İstanbul da yaşıyorum..

1|0
    0|0
  • diyarbakır

2|0
    0|0
  • Konya

1|0
    0|1
  • ankaralıyım antalya da yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Aslen Trabzonluyum ama İstanbul'da yasiyorum :)

1|0
    0|0
  • Sinop/Dikmen - İstanbul'dayım

Taliplerimi bekliyorum.

1|0
    0|0
  • aslen angaralıyak ama aslında diyarbakırlıyak.

1|0
    0|1
  • Ağrılıyım ama Aydında yaşıyorum

1|0
    0|1
  • Zonguldak, Ankara .

1|0
    0|0
  • Ankaralıyım ve Ankara'da yaşamaktayım efendim.

1|0
    0|0
  • memleket trabzon ama ıstanbulda yasıyorum 23 yıldır

1|0
    0|0
  • Rize

1|0
    0|0
  • Ay em from İstanbul

1|0
    0|0
  • Diyarbakırlısın ve sen nasıl kürt olursun almanyada falan mı yaşıyorsun :D Bende İstanbul'da yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Elazığ-Merkez Çayda çıra mahallesi :D

1|1
    0|0
  • Ankaralı'yım aslen. İzmirde yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Adana

1|0
    0|0
  • Aslen çepniyim İstanbul'da yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Kastamonu 37

1|0
    0|0
  • Vatan 75
    Mekan 34

1|0
    0|0
  • Rize, İst'da yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Kastamonu Kastamonu dep dep 😃😃

1|0
    0|0
  • Ardahanliyim sakarya dogum bursada yasiyorum değişik

1|0
    0|1
  • Heval hoplatan bir şehirdeyim. Bil bakalım neresi? 😀

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

Yükleniyor...