Arkadaşlar arkadaşımın sevgilisi bana yavşıyor ne yapmalıyım?

arkadaş grubumla çok sık bir araya gelip geziyoruz şu aralar sevgilim yok günlük takılıyorum aslında :D fakat arkadaşımın çok mu çok çekici sevgilisi bana resmen yavşıyor arkadaşım baya iyi niyetli bir tepkisi olmuyor bana sarılıyor öpüyor falan geçen akşam mesaj attı bir akşam bana gelmek istediğini söyledi sizce neden bunu yapıyor? bana göre etik değil arkadaşımın sevgilisine farklı şeyler hissetmek ama kız çok dekolte fiziği falan 10 numara aklıma kötü şeylerde gelmiyor değil hani :D

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bence sen adamligini koru birak o yollu belasini baskasindan bulsun arkadasinla iliskin bozulmasin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• buna niye inanalım yav

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aman böyle arkadaşım olmasın olursada gelmişini geçmişini kazıklarım

0|0
    0|0
    • benim genel manada yaşadığım durum arkadaşlarımın sevgilileri hep asılır bir şekilde kaçıyorum ama bu kız acaip şeyler yapıyor :(

• Dayı 19 yaşında birinden şu yaşında nasihat alıcak kadar şey olduysan bşşey demiyorum ben ünideyiz başımıza neler gelmiyoki ama ben sapık değilim arkadaşlarıma karşı empati kurarak hareket ederim anladınmı😒

• insan her yaşta kendini geliştİrmeli akıl almanın yaşı yoktur sürekli yaşadığım durum genelde grup gezdiğimiz için grubun sapı benim ama arkadaşların sevgilileri asılıyor bu seferde :)

• komikli

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • ben naptım asılanlara ayıp olsun ben iyi adamım :d ve ruhum 18 daha

• Abi naptın ya,

Yükleniyor...