Liseye başlayacak kız kardeşime tavsiye verebilir misiniz?

Kız kardeşim bu sene liseye başlıyor ve ben lise yıllarımı hatırlamıyorum bile. Ona bikaç tavsiye verebilir misiniz?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Insanlara guvenıp sırlarını anlatmasın. aılenden bısey saklamasın. karar verırken artık bı kez dusunmesın 2kez dusunsun. karnesınde zayıf getırmesın. tarıh dersını matematık dersını guzel dınlesın sevmeye calıssın. unıversıte sınavlarınada lıse 2ye gecınce yavastan baslasın. opuldu alnından❤️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayır tavsiye veremem

1|0
    0|0
  • eteğini fazla kıvırmasın :D

1|0
    1|0
  • erkeklerle takılmasın yoksa dersleri kötüleşir bacak arası gelişir ya da arka deliği nokta

1|0
    0|0
  • Ah abisi, hep kardeşiniz olur.

1|0
    0|0
    • Yalan söylemek için bir sebebim yok, sormamı istedi sordum

• Çok göz önünde olmasın, derslerine odaklansın kardeşin. Parlak bir gelecek istiyorsa tabii.

• Başlamasın

1|0
    0|0
  • O kadar bunadın mi

1|0
    0|0
  • Evden çıkınca eteği katlmasın

1|0
    0|0
  • etek ile eğitilirken dikkat etsin. Parmak atarlar.

1|0
    0|0
  • her erkege guvenmesin

1|0
    0|0
    • Bunu bir erkekten duymak garip geldi

• mesela ben o kardesını yemek isterdim. çıtır çıtır. gözü açılmadan. ama imkanım yok. baskası da yiyemesin :)

• Eteğini kıvırmasın, çok ince çorap giymesin. Yoksa popüler olur ve lisede popüler olan kızın geleceği parlak olmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ders çalışsın, çok çalışsın

1|0
    0|0
  • Güzel yıllardır lise yılları ama kendini gırgıra şamataya kaptırıp derslerinden geri kalmasın. Genelde böyle oluyor çünkü, heyecana kapılıp asıl yapmaları gerekenleri boşluyorlar. Hangi derslere ilgisi olduğunu tespit etmeye çalışsın ki doğru bölümü seçsin. Üniversite sınavı için özellikle sayısal dersleri kaçırmasın, anlamadığı hiç bir şeyi atlamasın yoksa son senelere konular yığılır altından kalkması zor olur. Ha bir de ailesinden iyi kötü bir şey saklamasın. Aklıma gelenler bunlar 😊

1|0
    0|0
  • hemen herkese güvenme çok çok yakın olsanız nerdeyse bir seneyi birlikte geçrimiş olsanız bile bu güvenilir olduğu anlamına gelmez sakın o hatya düşme ve sadece bir iki kişiyle sınırlı kalma herkesle arkadaş ol sevmesen bile aranın bozuk oloduğu çok kişi olmasın ve diğer sınıfları üst sınıfları vs de tanı sosyalleş

1|0
    0|0
  • Hocalarla gerilim yaşamamaya özen göstersin notlar çok önemli :)

1|0
    0|0
  • tuvalette sigara içmesin

1|0
    0|0
  • Anlamadığı bölümü seçmesin 😀

1|0
    0|0
  • arkadaşları boş versin ilk sene inek olsun

1|0
    0|0
  • En önemlisi arkadaş ortamını iyi seçsin

1|0
    0|0
  • Sen gibi geldın de neyse 😃 bekledıgı yakısıklılar yok buyuklere kafa tutma

0|0
    0|0
    • Niye insanlara böyle yaklaşıyosunuz ki? Kardeşim sor dedi sordum yani ne var bunda

• Herkesin öyle olduğu anlamına gelmez

• Of tamam yazdım işte

• Derslerine calissin

1|0
    0|0
  • Demiyo ki liseye ben basliycam tavsiye verin. Soru silinmesin diye yalan 😂

1|0
    1|0
    • Nerden böyle bir kanıya vardın?

• Genelde böyle olur

• Genel? Genele herkesi dahil edip bu kadar önyargılı olmak zorunda mısınız anlamıyorum ki

• Başlamasın

1|0
    0|0
    • Bencede ya ben hep küçük kalsın istiyorum

Yükleniyor...