Arkadaşımla kavga ettim, sizce iyi mi ettim?

Şu an yazlıktayım buradaki arkadaşım sürekli bir şeyler yapmamız için ısrar ediyor. Kibarca reddediyorum anlamıyor. Misal denize gidiyoruz ben sıkıldım diyorum dinlemiyor.
Benim olayım şu:
Sabah erkenden kalkar kahvaltımı ederim, ailemle denizime giderim, sonra eve gelir sims oynarım, roman yazarım, ks'de takılırım, ders çalışırım, kedimle oynarım, hamster'ıma bakarım, akşam annemle ya da tek gezmeye çıkarım.
Sabah akşam onun dibinde mi duracağım, haksız mıyım?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye bağımlı kalma özgür yaşa haklısın senin tercihin, zorunlu deilsin tabikide..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi ettin ya

1|0
    0|0
  • senin kendi gündemin var, arkadaşın kendine yeni bir arkadaş arayıp seni unutmalı

0|0
    0|0
  • İyi ettkn

0|0
    0|0
  • haklısın. Buda senin yanında.

0|0
    0|0
  • Duracan tabi nasil ask bu imkanin var yannda durmuyosn

0|0
    0|0
  • haksızsın tabii , git özür dile çabuk.

0|0
    0|0
    • ama soruyu soran sensin ve ben de fikrimi yazdım. neyse sen roman yazmaya , kedinle oynamaya ve tek başına gezmeye devam et.

Kızlar Ne Diyor 3

• denize gidiyorsunuz ya, seni zorla götürmüyordur, onunla zaman geçirmeyi kabul ediyorsun ama ben sıkıldım demek oyun bozanlık oluyor, biraz da empati kur ve derdin neyse anlat ona güzel bir dille

1|0
    0|0
    • Anlattım umursamadı bir de koca kız annesinin dibinde denize giriyor bıktım yirmi yaşına gelcez hala anne anne diyor

• ayy işte onu ben de sevmem annesiyle kafa yapımız aynı değilse hiç zevk almıyorum sürekli vakit gecirmekten

• Seni sevdıgı için beraber takılmak istıyodur

1|0
    0|0
    • Hep onun dedikleri mi olacak bak bugün kırmamak için akşama kadar denizde kaldım karnım ağrıyor üşüttüm.

• Bastan oyle alışmış kesin net konus eve gıdıyorum fılan dedıgın zaman yaa kal demesin sert ol bıraz

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...