Kızlar, Hayatta başarılı olmanın yolu nedir?

18 Yaşında bir kıza ne öğüt verirsiniz? Özellikle olgun kişilere soruyorum.

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• bu hayatta en çok kendine güven ve umudu yetirme insanların dediklerine asla bakma bir insan için asla değişmeye kalkışma bir hata mı yaptın düştün mü tekar kalk savaş insanları ölçülü sev bir zaman dost olan düşmanın olur fena bir şekilde bağlanma birine feda etme doğru kişi çıkarsa karşına zaten canını yakmaz her daim yanında olur güvencesini verir Allahtan umudun kesme dua etmemezlik etme ve her zorluğun ardında bir kolaylık olduğunu unutma erkeler hemen hemen güvenme

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Ders çalış çalış çalış ve çalış... sonunda başarısız olmaktan korkma hiçbir zaman... hep yüksek bir idealin olsun..

2|1
    0|0
  • Herkese güvenme, işini her zaman sağlama al, kimseye muhtaç olma, oku, çalış.

2|0
    0|0
  • Pes etme hırslı ol ve kendine güven kimse senden iyi değil kimse doğru değil herkes bir hata yapar herkes düşer ve sende bunları yaparsın normal ama kalk kimseden yardım istemeden ve pes etme amaçlarını hedeflerini büyüt ve ulaş bunlara kendi kurallarını koy tabi iyiluk yapmayı da unutma😊

1|0
    0|0
  • "İnanmak başarmanın yarısıdır"
    Hayallerinin gerçekleşeceğine inan ve kimsenin seni uzmesine izin verme.
    Ve depresyona girme çünkü birkaç insanların söylediği yalan için değmez! iyi günler esen le kal ve bu yazdıklarımı unutma bakma 20 yaşımda olduğuma çok şey yaşadım ben...

1|0
    0|0
  • Hep kendini düşün. Hayallerini kariyerini hislerini.

1|0
    0|0
  • azim ve güleryüzdür

1|0
    0|0
  • Sana akıl verenlerle takılmadan hayatta yapmak istediğin ne varsa ailen dahi karşı dursa peşinden koşman.

1|0
    0|0
  • Bişey olmuyorsa tekrar tekrar dene o olmuyorsa başka alternetifler bul onları dene deneme yanılma yoluyla başarılı olursun zaten...

1|0
    0|0
  • Hayatta başarılı olmanin tek yolu bir ise başlarken AA benim arkamda o var ona güveniyorum diyip yola cikmicaksin sadece kendine güveniceksin ve kimsenin demesiyle bisey ogrenemezsin aslında yaşayıp tecrübe etmen gerekir

1|0
    0|0
  • Kendin ol. Sen ne kadar iyiysen herkes o kadar iyidir. geçmişi veya geleceği çokta dert etme bugünde yaşıyoruz. Dünde yarında değil. Bir de Erdal Demirkıran oku (en önemlisi )

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun nekadar sewersen sev ama asla kimse için kendinden ödün verme eğer bir gün hayatına biri girecekse buna deymeli iyi karar ver çünkü silahta tek mermi var ya havaya sıkarsın ya da kafana.. yani bence😌

1|0
    0|0
  • Kafan güzel olsun yeter

1|0
    0|0
  • Merhaba,
    Demek ki sende benim kafamdansin.. Cunku bende basarili olmak istiyorum. Hayal mi hedef midir bilmem ama ikide benim icin gecerli.

Kendim 18 yasindayim ama yasimdan olgun davranmaya cogu zaman ozen gosteriyorum.

Sana verecegim ve kendimde insallah uygulayacak olacak ogutler;

1- sevgili edinme: Sonra edin, once bir kariyer yap. Birseyler basar.. Kendini tani. Ondan sonra

2- Annenin sozunu dinle

3- dinine bagli ol, iyi insan olmaya gayret et

4- kisiligni gelistirmeye calis. (Genel kultur, kisisel gelisim)

5- caliskan ol

6- her gun olumlu dusuncelerle gune basla

Simdilik bu kadar yeterli..

#IlovemycountryTR

0|0
    0|0
  • okumak, araştırmak, merak etmek, denemek, deneyim kazanmak...

1|0
    0|0
  • Gelecek için endişelen, vurdumduymaz olma.

2|0
    0|0
  • Gece gunduz çalış. Ne için yaşadığını bul

1|0
    0|0
  • Hala cocuksun bunu unutma su an icin bitek bunu soyleyebilirm

1|0
    0|0
  • Dil öğrenmek

1|0
    0|0
  • Kendi vicdanin rahat olsun. Hayat bu basina her sey gelir ama kendin olmaktan vazgecme. Olsen de serefinle ol

1|0
    0|0
  • Kimseye akil verme ve tecrubeden baska hayatta bir getirin olmayacagini anla toz pembe gorme hayati ve sadece kendini onemse baskasini da uzme ama bu kadar

1|0
    0|0
  • Kendin olmak ve ne istediğini bilmek

1|0
    0|0
  • guzel bir bolum kazan

1|0
    0|0
  • Kimseye guvenme

1|0
    0|0
  • Bende biraz tavsiye almak icin gelmistim ama hep bizim jenerasyon 😂 ne ara buyudunuz de olgunlastiniz

2|0
    0|0
  • İyi bir insan ol herkes sana olmuyorsa sende herkesten uzak ol

1|0
    0|0
  • Pes etmemek ve azim.

1|0
    0|0
  • Okumak

0|0
    0|0
  • Kendinden başka kimseye güvenme, sadece kendin için çalış ve başar.

0|0
    0|0
  • Çok çalışmak, kafa yormak ve en önemlisi süreklilik

1|0
    0|0
  • Çok çalışmak ve sabretmek

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...