Sizce de abartmıyor mu?

Sevgilim Facebook instagram vb hesaplarımi kullanmamı istemediği için kullanmıyorum whatsapp bile kullanamıyorum deli ediyor beni ne yapabilirim acaba?

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle biriyle neden hayatını mahfediyorsun?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya gereksiz kıskançlık tabi ama ben sevdiğim adam böyle bir şey istediğinde tamam diyip silmiştim hesaplarımı sonuçta oradaki kimsenin ondan fazla değeri yok, onemli olan sana söylerken kendisinin de yapıyor olması bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Olabilir istemiyodur, sende ona aynısını uygula bakalım ne diyecek

1|0
    0|0
  • saçma wp kullanma nedir ya ilginçmiş

1|0
    0|0
  • ayrıl

1|0
    0|0
  • Çok sıkmış çok.

1|0
    0|0
  • çok saçma

1|0
    0|0
  • Yol ver

1|0
    0|0
  • Seviyorsan bunların onemi olmaması lazım ama karşılıklı tabi

1|0
    0|0
  • ayrıl ben hiç gelemem öyle şeylere sevgilimde kısıtlamam çok saçma kendilerine güvenmedikleride net

2|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayatıma aldığım insanları beni kısıtlamasına asla izim vermezdim

1|0
    0|0
  • Sevgilin yok derdin yok iste, her şeyleri ayrı dert tek basına istediğin gibi hareket ediyorsun mis gibi 😝😄

1|0
    0|0
  • Kendisi kullanıyor mu yoksa

1|0
    0|0
  • Ne sen köpeksin ne de o sahip manyak mı ya

2|0
    0|0
  • Sevgilinin hayatına bu kadar müdahale etmesine izin verirsen yarın başka denizler arar. Yapma bunu. Senin hayatın senin düşüncelerin senin İSTEKLERİN çok daha önemli. Ve senin isteklerine saygı duymayandan hayır bekleme

1|0
    0|0
  • O kullanıyor mu?

1|0
    0|0
    • Evet kullanıyor

• Ne yazıkki iş işten geçti kullanmama izin vermiyor her dediğini yaptırıyor şu an

• Aferin sana geçmiş olsun

• Doktora gitmesini söyle

1|0
    0|0
  • Sıktıysa ayrıl o ney ya

1|0
    0|0
  • Sende ona kullnmicksin de

1|0
    0|0
    • Söyledim o beni dinlemiyor ki

• Erkek degilmi vermiyo iste bnde istemistim vermedi snra bni aldatti pislik bn onun icin facebook instgram kapattim o kapatmadi

• çok abartmış olabilir hani sosyal medya tamam da whatsapp için kötü olmuş bence iyi bir dilde anlat işte whatsapp açık olsun akrabalarım filan yazıyor diye ayrıca başı ona verme her dediğini yapma ilerde çok çekersin ipleri eline al

1|0
    0|0
  • Abartmış, ben kullanmak istiyorum de.

1|0
    0|0
  • Al bir tane daha çağ dışı sevgili bende de var aynısı👿

2|0
    0|0
Yükleniyor...