Üniversitede iken yurtta kalanlar acaba bir anısını anlatabilir mi?

Soru gayet açık😄

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Özel karışık bir yurtta kaldım 6 gün kadar.

Yemekhane karışıktı.
    Takıldığım adamlar hep son sınıftı yurtta herkesin tanıdığı bir ben 1. sınıftım.

Yemek yerken kızın biri laf attı yeni çömez bumu falan gülüşüyorlardı. Döndüm sen anandan çıktığında direk 4. sınıftan başladın galiba dedim.

Sonra yemeği bırakıp gitti.

Malesef üst sınıflar altları ezer genelde yurtlarda ezdirmeyin kendinizi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 2010-11 yılın 1 dönem cemaat yurdunda kaldıydım; o zaman daha ne b. o. k olduklarını anladıydım lakin akp'li arkadaşlar her zaman ki gibi bir b. o. k anlamadılar bu durumdan. kendimi kovdurtmak için yurda alkol sokuyordum. hatta geçen yıl üni tercihi yapacak olan arkadaşları cemaat yurdundan uzak durmaları gerektiğini bu bencede tavsiye etmiştim

www.kizlarsoruyor.com/.../a33719-universite-icin-sehir-degistirecek-arkadaslara-tavsiyelerim

1|0
    0|0
    • Güzel bir benceymiş ☺️
      Ben de zaten cemaat yurtlarında kalmayı düşünmüyorum

• sülaymancılarda kalırken bir ara. Babası hafız olan bir çocukla kalıyordum odada onuda bldikleri için her sabah namaza kaldırırlardı. bir sabah oldu uyandırmaya kalktım çocuğu uyku sırasında yok abdullah abii ben kılmıycamm yohhh yohhh diye sayıkladı bıraktım öyle çocuğu.

1|0
    0|0
  • korkutmak için gece yüzünde maske üstünde çarşaf yatağın başında dikilmişti Osmanlı tokadını nakşettim kendi ekseni etrafında döndü ve bayıldı :D

1|0
    0|0
  • cin şakası yapmışlardı bana o zamanlar daha üninin ilk yıllarıydı ah o günler...

1|0
    0|0
  • saçma saçma şeyler yazsam hikaye olur da gerek yok

1|0
    0|0
  • Şimdi her türlü yurtta kaldığım için her sene acayip anılarım var. Ben sana şimdi sırayla kaldığım yurtları apartları yazayım arasından seçim yap ona göre anlatayım.

1) Hazırlık: Özel Apart ( Tek kişilik odada kaldım)
    2) 1. Sınıf: Cemaat Yurdu ( 2 kişilik odada kaldım)
    3) 2. Sınıf: Bir vakıfın özel yurdu (3 kişilik odada kaldım)
    4) 3. Sınıf: Devlet Yurdu ( 4 Kişilik odada kaldım)
    5) 4. Sınıf: Devlet Yurdu ( 6 Kişilik odada kaldım)
    6) 5. Sınıf: Özel Bir Yurt (Tek kişilik bir odada kaldım)

Yap bakalım seçimini :D Garanti ediyorum her biriyle ilgili acayip anılarım var :D

0|0
    0|0
    • 5 numara😄 6 kişiyle kalmışsın

• 6 kişilik odaya nasıl geçtiğimle başlayım, normalde 4 kişilik odada başladım, 4 kişilik odadaki vatandaşlar çok iyi olmasına rağmen fakat sınıfları hazırlık ve 1 olduğundan ders falan hikaye oluyordu, kendi bölümümden sadece tanıdığım biride odasından kovulmuş aslında bu şekilde anlatmadı tabi bize kardeşim 6 kişilik oda buldum sadece 1 kişi kalıyor oraya geçelim. Odayı istediğimiz gibi yönetiriz falan. Zaten ders çalışamadığım için bana bahane oldu :D Odaya geçtik arkadaş 6 kişilik oda bir anda 6 kişi oldu, 3 kişi hesaplarken. Bu benimle geçen vatandaş en çok bana sıkıntı olmaya başladı, ranza sistemi var kendi yatağını çarşaflarla kapattığı halde ışıktan dolayı problem çıkarıyordu. Bunun arkadaşı olarak bilindiğim için oda da ki diğer 4 vatandaş bana gayet mesafeli davranıyordu. Tabi bu hobbit'le hobbit derdik hafif sözlü bir tartışma yaşadık, :D Ondan sonra diğer 4 kişiyle aram bir anda düzeldi :D 1-2 hafta sonra tam vize ortasında bunu boğacaktım, odadan yaka paça kovmuştuk :D

• 😄😄😄acayip gerçekten

• Bizim odadaki çöme çarşaflarla ve dışarıdan tuttuğumuz ışıkla hayalet şakası yapmıştık çocuk altına yapmıştı da müdürden fırça yemek kötüydü 😂

1|0
    0|0
  • Yurtta birkaç ay kaldım devlet yurduydu ve inan farkına varmadan çok kilo almıştım sismistim resmen 😂😎

1|0
    0|0
  • Özel bir yurtta kalıyordum ve çamaşır günleri sürekli siyah atletimi birileri alıyordu 1 hafta ben 1 hafta atleti alan adam kullanıyordu topnuzun... ... dedim ve eve çıktım. Atleti de aldım.

1|0
    0|0
  • Yurda ortamı okey, kart , pes filan işte bir yıl kaldık bu sene evdeyim.

1|0
    0|0
  • Süleymancıların yurdundaydım. Sabah erkenden uyandırıyorlardı kalk namaz kıl diye. Ben de her sabah kavga ediyordum. Sonra sarımsaklı menemen yapıyorlardı kokudan uyuyamıyordum, kalkıp derse gidiyordum. Her sabah böyle geçiyordu

0|0
    0|1
  • Ben hic yurtta kalmadimda on sene once bir kiz arkadasim icmis icmis sonra ustunu cikartip erkekler yurdundakilere bagirip şow yapmis tabi ben bunu duyunca kizin azini burnunu 😈

0|0
    0|0
  • Felsefeci ile kızkardeşi sonunda beni becerdi. ilk deneyimimdi.

0|1
    0|0
  • Sefalet yaşamadım ama yaşamış kadar bilgim gördüklerim var

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Sağlam arkadaş bulmak için mecburen orda kalmamız lazım yine

• yani Eğer imkanın varsa apart evlerde kal bence

• yurtta kalmadım ama kalırsam tüm yurda mangal yakıcam

0|0
    0|0
  • Kalmayın bosverin

0|0
    0|0
  • Bir keresinde yurt odasında sucuk pişirmeye başladık tam 5 gün ardı ardına pişirdik :D

0|0
    0|0
    • Görevliler birşey demiyor mu?☺️

• Ne güzel ya😄

• her şey çok güzeldi taki halıyı yakana kadar :D

• Evde kalanlar anlatsa :D

0|0
    0|0
  • Yurttan atıldım kaç farklı yerde. Hangi vukaatımı anlatayım şimdi ben sana 😂

0|0
    0|0
  • ayıp seyler yaptık anlatamam :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Lise yurdu da olur mu?😏 3. sınıftaydım iki oda ötede 1. sınıftan 4 kişi kalıyordu. Gecenin 3'ü biri çığlık çığlığa hem bağırıyor hem ağlıyor. Odaya daldık biz, ne oluyor diye sordum. Meğer cinden falan bahsetmişler sonra buna birşeyler olmuş. Belletmende odaya geldi, saf saf bakakaldı. Baktım kimseden bir cacık olmuyor sırf sinirden kızın yanına iliştim elimi kaldırdım o esnada tokat atacağımı anladı elini kolunu sallamaya kendini savunmaya kalktı ama halen bağırıyordu. Sen misin bunu yapan dedim tek elimle ellerini tuttum, yüzünü sağa sola çeviriyordu ağlarken 5 kardeşi bir yapıştırdım oda yankılandı. Baktım kız sustu, kendine gelmeye başladı. Ertesi gün elmacık kemiğinin üstü morarmıştı. Doktora falan gitti küçük çaplı travma için. O günden sonra adım tokat atan abla olarak kaldı.😂

1|0
    0|0
  • Arkadaşım dolabımdaki abur cuburlarimi çalardı havluma ayak silerdi

1|0
    0|0
  • Oda arkadaşımın çorapları kokuyordu, burnumun direği kırılmıştı

0|0
    0|0
  • Adamın biri yurda zorla girip kızın birini kaçırmıştı.

1|0
    0|0
    • Güvenlik ne yapıyormuş o sırada

• Aldık. Kizin sevgilisiydi. Ailesi okuldan almıştı sonra. Kızda pek düzgün bir kız değildi. Şasirmadik anliycagin.

• Ay Nasıl insanlar var ya

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...