Sizce ülkemizde ki patlamalar , kalkismalar ve terör olaylarinin artma sebebi ne?

Ben artık Amerikanin kucağından kalktığımızi , kendi kararlarını kendi veren bir ülke olduğumuz için , bu olayların çıktığını dusunuyorum

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Postmodern isgal yolu bunlar eskiden ulkeler delikanli gibi meydana cikip savasirmis artik icten yikmak moda

0|0
    0|0
    • Biz millet olarak modaya uymadık :))

• Peki ozel sektor kaliteli seviyede olsa misal almanya sanatisi gibi olsa buna gerek kalirmi. Oncelikle bazi seyleri ayirmak gerek kardesim. Iyi yonde gelismeler olsada hala bazi konularda cok geri bir ulkeyiz. Burda herhangi bir iktidari veya siyasi olayi kotulemiyrm gercekleri grmek gerek. Daha cok yolumuz

• Yolumuz ne kadar çok olsada , ben yola basladigimizi dusunuyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi kararlarını veren bir ülke olmadık sadece Amerikaya yavaş yavaş arkamızı dönmeye çalışıyoruz. Yoksa kendi kararlarımızı verseydik Rusya'nın uçağını düşürmezdik.

0|0
    0|0
    • Amerikanin kararıyla Rusya uçağını dusurduysek , neden Amerika bize darbeye kalkisti

• Rusa yakinlastigimiza katılabilirim ama , İsrail le Amerika aynı bence

• Ordunun gucsuzlestirilmesi gerekiyordu Amerika için şu an programa tamamen uygun Hareket ediyoruz. 2 yıla kadar çok farklı bir Türkiye'de yaşayacağız.

• cemaat talan etsin akp yapılandırsın ne güzel dimi :)

0|0
    0|0
    • Akp milletin parasıyla yapıyor , hicde güzel değil paralarimizin feto yüzünden heba olmasi

Yükleniyor...