Özel okulum kapatıldı devlet üniversitesine gidicek mişiz?

Şimdi devlette ki fakirlerle birlikte mi okucam ben? Kıskançlıktan arabamı falan çizerler kesin. İmkanları kısıtlı devlet okulunun. Binaları eski vs. Bu darbeyi gerçekleştirilenlerin abv!

Güncellemeler:
Varoşların laf sokma çabaları... Hadi annem hadi :D

0|0
24|22

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde zekiler bedavaya okurlar, kafasi fazla basmayanlar o boşluğu para ile kapatırlar.

9|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ayyy yerimmm ne tatlı trol bu? kıskançlıktan arabanı çizmezler de darbeci diye linç edebilirler aman arkanı kolla dsdhfosfhas

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Karaktersizlik yapma bence. Sanki çalışarak kazandı o parayıda kendini orada okutuyor , baba parasıyla insan ezen iğrenç birisin. mangaldaki köz senden daha karakterli

1|1
    0|0
  • beni de atarsın demi eve kadar :D
    hatta ver de iki tur atıp geliyim :D

0|0
    0|0
  • boşver takma kafayas

0|0
    0|0
  • Sayende özelde okuyanlara önyargı oluşuyor.

0|0
    0|0
  • Trollerin abv

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte keşke benim okulda kapansaydı

0|0
    0|0
  • (burslu okuyor ve açlıktan ağzı kokuyor)

0|0
    0|0
  • O zaman oldu o zamannnnn.

0|0
    0|0
  • üslubunun ciğerini çizerim kızım belki devler okulunun imkanları kısıtlı ama senin de aklın kısıtlı devlette ki öğrencilerle senin gibi akıl fakirleri okucak işte adaletsizilik

0|0
    0|0
  • Pis fakirler değil mi 😀

0|0
    0|0
  • bir ton para bayiliyorsun... Kalite beklemek hakkin tabiisi... ama sen yinede kucuk gorme

0|0
    0|0
  • bu zekayla sen paralı okuyosundur zaten devlette bu zekayla tutunamaz ayrılırsın

0|0
    0|0
  • ezüş :)

0|0
    0|0
  • Durun bende laf sokucam :D :D :D

(Kız soracagina pisman olmustur ya :( )

0|0
    0|0
  • Başka özele git o zaman troll.

0|0
    0|0
  • Senin gizliliğini para ile satın alırım mk

0|0
    0|0
  • Ya bir kak sektir git mk seni bu sitede ne işin var lan değil ülke dünyadan git mk sana bu dünyada az gelir. Madem zenginsin baban az yesinde sana bir okul açsın dersinide orada alırsın artık zenginliğinle baş başa mk malı

0|0
    0|0
  • sende beyin fakirisin onu napıcaz yeni arkadaşların baya aman gidip kafalarını tırmalama insanların maddi durumlarını eleştirmeyi bırak bak işine kimse senin dandik arabana bakmaz bile merak etme

0|0
    0|0
  • Darbeyi okudugun okuldakiler gerceklestirdi. Daha dogrusu gerceklestiremedi. Biraz halka ka4is belki insanliktan nasiplenirsin az

0|0
    0|0
  • O fakirler senden daha şerefli ve onurlu emek leri ile bişey yapıyolar senin gibi sınavdan düşük alıp hiçbir yere yerleşemeyip baba parası ile okumuyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Çok zenginseniz babana de yeni okul kursun o zaman 😂😂

1|0
    0|0
  • Keşke paran kadar beynin olsaydıda üniversite kazanabileydin

0|0
    0|0
  • Ya bir zekasinin yetmedigi okula gidecek bunlar ona uzuluyom

0|0
    0|0
  • Devlette okuyanları fakir sanan cahil. Canım puanla yerleştiriyorlar oraya sizin okuldaki gibi yalayarak değil. Sen bir gel de gör bakalım sizi nasıl eziyorlar bölümde 150 kişi arasına yarı puanlarını bile alamamış 20 kişiyi.

0|0
    0|0
  • Onlarda insan sende insansın

0|0
    0|0
  • trol olduğunu varsayıyorum

0|0
    0|0
  • Bence senden zeki olanlarla birlikte okuyacağın için evhamlandın. Merak etme, onlar arabanı çiviyle değil seni zekalarıyla çizerler.

0|0
    0|0
  • Canim biz sizin gibi görgüsüz değiliz

0|0
    0|0
  • Üsluptan troll olduğu belli

1|0
    0|0
  • Devlet üniversitesine gitte ordaki ögrencilerden biraz insaniyeti ögren

0|0
    0|0
  • Ahaha haspam bnde zenginim ama bunu kimseye belli etmem gonlun zengin olsun merak etme çizmezler arabanı

0|0
    0|0
  • Devlet okullarına fakirler gitmiyor tatlım zekiler gidiyor. Yazık gittiğin okuldakilere çok üzüldüm onlar adına.

0|0
    0|0
  • :D okuma o zaman

0|0
    0|0
  • devlette senden zengınler var ama sımdı senın gıbı gerı dusunenler ıcın uzuldum

0|0
    0|0
  • trolll

0|0
    0|0
  • Özel okulmu yok sanki git başka okula

0|0
    0|0
  • Başka özel okula kaydol 👀

0|0
    1|0
  • Kanka beğenmiyorsan başka özel okullarda var o kadarmı gerizekalısın 😊

0|0
    0|0
  • haklısın valla canım boşver okuma sen en iyisi başka hobiler edin kendine

0|0
    0|0
  • tuh yazık oldu sana uzuldum bak şımdı

0|0
    0|0
  • kim. ne yapsin senin arabani seviyesiz got baska okula sende asil seni dislarlar orda kendini bisey sanma igrenc insan

0|0
    0|0
  • seni fetöööcüüüü

0|1
    0|1
  • Aynen bu varoslar hep böyle ya canısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...