Babaannem hem bana para veriyor hem de laf ediyor. Ne yapayım?

Üniversite öğrencisiyim.400 lira kredi alıyorum ama telefon ve bilgisayar taksitlerini kendim ödediğim için paramın yarısından fazlası gidiyor. Babaannem emekli. Her ay bana ek olarak para gönderiyor. Çok para harcamıyorum ama okuduğum şehir pahalı olduğu için fazla giderim oluyor. Sonra da sen çok para harcıyorsun ve senin yüzünden diğer torunlarıma para gönderemiyorum diyor. Sinir oldum. Ben ondan para istemiyorum ki. Kendisi gönderiyor. Sonra da laf ediyor. Gönderme artık istemiyorum dedim. Gerçekten sinir oldum. Ne yapayım?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence daha sakin bir tepki verebilirdin. Yaşlı sonuçta. Ve öyle ya da böyle para göndermesi hoş bişi. Bunu hiç yapmayıp bide üstüne para isteyen kişiler gördük. bir iki hoş olmayan laf söylesin bırak. Paranı almaya bak 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• şükret benim ben nezaman istesem benim param yok diyor dedim camide mendil aç. bu yaşlılar çok cimri oluyorlar ya :D bir daha isteme parası kendine kalsın

0|0
    0|0
    • Laf edeceğine hiç vermesin daha iyi :/

• aynen öyle yüzüne söyle ben kimsenin parasına muhtaç değilim falan gurur daha önemli

• Söyledim

• koc burcumu

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Hem burç ile ne ilgisi var?

Yükleniyor...