Erdoğan 'dan İtalyan mafyasına ayar?

Erdoğan, İtalya benim oğlumu tutuklayacakmis önce İtalyan mafyasıyla uğraşsınlar diyerek İtalyan mafyasını karşısına aldı. Fikirleriniz neler? İtalyan mafyası Erdoğan a herhangi bir operasyon yapabilir mi? http://www.sozcu.com.tr/2016/dunya/cumhurbaskani-erdogan-italya-benim-oglumu-biraksin-kendi-mafyasiyla-ugrassin-1337727/

Erdoğan 'dan İtalyan mafyasına ayar ?

1|1
9|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Helikopteri hazırlamıştır yine. Herkesten önce o kaçar, kaçarken de halkı sokaklara davet eder dünya şeyimiz. Neydi... Unuttum... heh hatırladım. Dünya liderimiz

0|2
    0|0
    • Helikopterle kaçarak, 300 tane korumayla gezerek, ŞEHİT olmak istiyorum diyen arkadaşlara selam olsun

Kızlar Ne Diyor 8

• Vay erdogan herkese atar gider yapiyor seviyorum bu adami

2|2
    0|0
  • Operasyon yapsada kisiklida evinin onunde yatar millet.
    Eceliyle olmeden gitmez yani anlayacagin.

0|1
    0|0
  • Doğru demis daha kendi k*cinı silmeyi beceremeyen ıtalya gelmiş adamı tehdit ediyor 😠

1|2
    0|0
  • ne Operasiyonu ya... erdogana op. yapanlari karsilarinda bizi bulabilirler... ;) Onlar hic bir halt edemezler ALLAH in izniyle

0|2
    0|0
  • 😂😂💣🔫

0|1
    0|0
  • Gurur duyuyorum şu uzun adamla (!)

0|1
    0|0
  • 50 bin korumayla azraile bile atar yapar :D

0|1
    0|0
  • Lider dedigin böyle olur

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Lan biz dünyayla uğraşıyoruz, onlar da gelsin, sıkıntı yok.

2|2
    0|0
  • Cevap olarak gelen cümleye ayar denir, Cumhurbaşkanımızın yaptığına değil.
    Bknz:

Erdoğan’ın sözlerini kişisel Twitter hesabında eleştiren İtalya Başbakanı Renzi ise, “Bu ülkede hakimler yasalara ve İtalyan Anayasası’na cevap verir, Türkiye Cumhurbaşkanı'na değil. Buna ‘hukukun üstünlüğü’ deniyor” yorumunda bulundu.

twitter.com/matteorenzi/status/760485369305456640

0|1
    0|0
    • Sanki bu ayar olmuş gibi eyvah eyvah ortalık karışacak 😱😱😱

• İtalyan mafyası da çok tırstı hani. :):

0|1
    0|0
  • İtalya hükümeti bile boh yapamaz.

1|2
    0|0
  • aslında italyan mafyasını değil italyayı küçük görüyo

0|1
    0|0
  • reis yıne kapak yapmıs

0|1
    0|0
  • Siyaset hakkında yorum yapma taraftarı değilim ama adam gerçekten kefeni giymişte bu yola çıkmış. Hadi Hdplile ile vs ile anlaştı, İtalya mafyası ile de mi anlaştı? ABD komutanına haddini bil bile dedi...

0|1
    0|0
Yükleniyor...