Küfür etti diye iftira atıp mahkemeye verebilir mi?

Bir insan sizi bana kufur etti diyip mahkemeye verebilir mi?
bir tartışma sonucu kardeşim halam la telefonda konuşurken birine küfür etti ama kesinlikle halam degil sadece sinirlendigi ve bizi tehdit eden biri hakkında kufrederek konuştu. Ama halam olan şahıs küfürler bana edildi diye tutturmus ve mahkemeye gidicekmis bizim korkumuz yok çok şükür. Ama kesinlikle ona değil bizi tehdit eden birineydi halamin bize karşı savunduğu birine karşı.
Ama edip edemiycegi merak ediyorum ya da söyle soruyum bu bize iftira atmış oluyor ve benim kardeşimin bunun için ek dava açma hakkı var dimi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanit yok o yuzden hicbir sey olmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birsey yapamazlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakaret davası açabilirsin

1|0
    0|0
  • İstediği kadar versin mahkemeye, hakimler de onunla uğraşacak de mi? :) Biraz başınız ağrır eğer ciddiyse o kadar ancak aman aman birşey olmaz. Bundan sonra ilişkinizi kesin ve onunla bir daha muhabere etmeyin.

0|0
    0|0
    • Ciddi bir mevzu yok aslında amcam bizi öldürmek ve evi yakmak yıkmak ile babamı tehdit ediyor kardeşim dayanamadı ve halamı aradı numarasini istemek için ve amcam ile ilgili küfürler etmiş ama kesinlikle halama etmedi etmezde bugunde ergenler gibi facebook duvarlarina mahkemeye vericem orda görüşmek bana kufrettiler yazmış. Eğer mahkemeye verirse zaten telefon kayıtları illa bulunur. Bizim daha sonrasında iftira attı diye verebiliyoruz dimi? Su saatten sonra yağmurlu havada şu verilmez.

• Ne sorun varmış sizde ya. Öncelikle bu ülke hukuk sistemi ile yönetiliyor. Amcan olacak herif afedersin ama dediğini yaparsa g**ünden şırıngayla kan alırlar. Dağ başında mı yaşıyoruz, terörist mi senin amcan? Boşver, takmayın. İlişkinizi kesin, kafanız rahat etsin. İstediği kadar mahkemeye vereceğim desinler, anlaşılan korkutmak amacıyla söylüyorlar.

• Onlardan korkan yok ki biliyolarda zaten 😂
      Amcamın tehdit mesajları duruyor bende kopyaladim sadece ufak bişey daha bekliyorum sadece benim onlar yüzünden sinir krizi geçirdiğimin raporlarda var dün geceden filan korkumuz yok çok şükür

• Etsede birşey çıkmaz..

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...