Türkiye'nin bence yaşayan en büyük bilim insanı olan Celal Şengör'ü tanıyor musunuz?

Lütfen oy kullanalım!! Saygılar.

• evet tanıyorum
    19% (12)44% (30)32% (42)Oy Ver
  • hayır tanımıyorum
    81% (50)56% (38)68% (88)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yyytty
Ssssss

0|1
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Bu adam tanınmayı hakediyor ya.. şu an yüzdeliğe bakınca ciddi anlamda üzüldüm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi İTÜ'lüdür ve bununla gurur duyuyorum. Ayrıca ateisttir ama din hakkındaki düşünceleri bile her insanı düşündürür. Gerçekten çok büyük bir bilim insanı olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanimiyorum malesef

0|0
    0|0
  • Tanıyorum ve çalışmalarını da biliyorum ama hala onu sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Evet kendi dalında yani yer bilimlerinde ve jeolojide gerçekten çok iyi hatta bir kıta şeridi buldu ve kendi ismini verdi. Birçok üniversitede öğretim üyesi olarak çalıştı. Birçok kitap yazdı. Ama ben bu adamın sohbetini sevmem, fikir yapısını bana uzak bulurum. Yani benim için sadece kendi dalında kendini geliştirmiş biri bu kadar. Yoksa adamın karakteri iyi değil.

• Sana göre iyi değil. Tespitleri çok doğru ve beyefendi biridir.

• Ne bulmuş? Ne geliştirmiş?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• tabi kide Türkiye'nin en büyük cahil insanını kim tanımaz ki :D
    Soruyu yanlış sordun bilim insanı diyince adamlar tanıdığımız cahil celalden bahsetmiyor sandılar b seçeneğine abanmışlar :D

1|0
    0|2
  • Açıkçası yalan yok tanımıyordum cahilim bu konuda bu benim cahilliğim kabul

0|0
    0|0
  • Adamın dibi

0|0
    0|0
  • tanıyorum iyi bir bilim insanı ama cidden çok saçma şeyler sölüyor bazen :D

0|0
    0|0
  • Sana tamamen katılıyorum.. Kendisini uzaktan tanırım.

0|1
    0|1
  • Evet tanıyor, sayıyor ve seviyorum. İlber hocanın ateist hali 😀
    Ayrıca habertürkte bu bahara kadar çok güzel bir programları vardı; fatih altaylı sunuyordu.
    O programı kaldıranın anasına bol bol hürmetlerimi sunarım

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Tanıyorum çok bilgili bir insan. İlber hocayla birlikte yaptığı programlar çok keyifliydi.

Bizim koyunlara bilim insanı begendiremezsin onlar Nihat Hatipoğlu ile bilimde zirve yapmış yaratıklar 😁

0|0
    0|0
  • akrabağın felan mı

0|0
    0|1
  • Taniyorum. Evini bile gordum.

0|0
    0|0
  • İzlerim, okurum fırsat buldukça Celal Hoca'yı.

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|1
  • İyi biridir severim sayarım bir kaç kitabını okumuşluğum vardır. Tespitleri doğru buluyorum.

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • tanıyorum ama bilim bile bu adamı reddeder.

0|2
    0|4
    • peki emim misin , benim cahil olduğuma , celal Şengör ü sizden iyi tanırım , onu öven cahildir bence. gel herhangi bir konuda tartışalım , kim cahil görelim.

• Adamı bir kere dinlemediğîne, bir kitabını dahi okumadıgina bahse girerim. Seni cehaletinle baş başa birakiyorum. By

Yükleniyor...